Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 08 Апрель 2018 23:10

Строки розгляду справ у місцевих судах

Оцените материал
(1 Голосовать)
поділіться будь ласка тенденцією призначення справ в місцевих судах в 2018 р

З новими змінами до процесуального законодавства, взагалі щось, не як не вписуватися судді в зазначений термін призначення і розгляду справ.

Подала до Солом'янського суду позовну заяву 23.02.2018 р, сьогодні з'явилася інформація на сайті, що суд призначений на 20.09.2018 р, секретар взагалі з таким обличчям сказала, що це нормально, типу я з іншої планети не знаю законів і завантаження суддів. У 2017р., Призначали від моменту подачі 1 м., максимум.
Статистика на сайті говорить різне, є що подані позовні заяви одночасно з моєю, призначені на травень, а є і липень, вересень.

Як у Вас з призначенням справ в місцевих судах на сьогодні?

- У всіх судах Києва майже некомплект суддів. І як би в законах не було прописано, а якщо немає суддів для розгляду швидкого, то їх не намалюєш. Взагалі моя думка, юриста, магістра права Ігоря Кізіма, полягає у тому що судді які злякакалися розкривати свої неправомірні статки в деклараціях втікли тихенько, а нові не спішат йти до корупційної системи, оскільки всі негаразди повішають на них.  А тому такий стан є не те що нормальним, а зрозумілим.
Прочитано 523 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×