Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 16 Апрель 2018 00:37

Спадковий договір щодо майна за межами України

Оцените материал
(1 Голосовать)
Двоє громадян України, які тимчасово проживають в одній з країн ЄС, хочуть скласти спадковий договір щодо майна - нерухомість в Україні, нерухомість в країні перебування, кошти на банківському рахунку в країні перебування. Умова - передача третій особі деякої обумовленої суми.


Послугами якого нотаріуса користуватися? Щодо нерухомості в Україні зрозуміло - звертатися в українське консульство, де консул виконує обов'язки українського нотаріуса.

Але якщо оформити документи в консульстві, чи не опиняться вони обидва нерезидентами з усіма наслідками, що випливають податками? До речі, при оформленні переходу прав власності на підставі спадкового договору якого роду податки платяться? Прибутковий?

З приводу нерухомості в країні перебування. Українські нотаріуси оформляють спадковий договір на це майно? Потрібен апостиль на іноземний документ про право власності? Тут прибутковий податок на дохід, отриманий за кордоном?

А взагалі коштів на банківський рахунок передаються на підставі спадкового договору або тільки майно?
Місцеві нотаріуси, треба розуміти, працюють тільки на підставі місцевих законів і взаємини між громадянами інших країн не оформляють? Або так, якщо мова про місцеву нерухомості?
Я розумію, що питання вкрай специфічні. Але може хтось стикався.

- Вам необхідно ознайомитися з міжнародним договором України і країни проживання про правові відносини у цивільних, сімейних справах. Як правило в цих конвенціях прописано і застосовне право і компетентні органи, які оформляють угоди.

З приводу резидентства - воно визначається згідно податкового кодексу, а не місця укладання угоди. з приводу ставки є лист податкової

- Це я розумію. Але при реалізації договору, завіреного в Україні, питань взятися нізвідки. А якщо договір консульський - привід для податкової поцікавитися. Хоча, якщо свідоцтво про смерть видано не в Україні, то це вже питання про резидентство незалежно від місця посвідчення договору ....
Прочитано 566 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×