Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 09 Май 2018 21:27

Адвокат мені бреше. Після смерті батька залишився неоформлений будинок

Оцените материал
(1 Голосовать)
Допоможіть розібратись, адвокат мене обманює ! Після смерті батька залишився неоформлений будинок, (тобто не введений в експлуатацію) і отже мені потрібно будинок оформити на себе. Я звернулася до адвоката в листопаді і до сих пір він мені каже що суди то переносяться то, що робиться будівельний паспорт, (але суду поки не було) Приїжджав людина з БТІ міряв будинок. Скажіть може щось не так, чому так все ДОВГО?

Мені підказали що адвокат мене обманює,  адвокат мене обманює ! Після смерті батька залишився неоформлений будинок, хочу переконатися чи так це?

підказали що я повинна була з адвокатом скласти договір, а з БТІ повинні дати довідку про те що міряли будинок .Нічого цього я не робила, що це значить мене обдурили? І що ж тепер робити

- а ви що, з адвокатом домовлялися усно? і оплату просто так передавали налом?
ваша справа дуже не швидка.
переконатися в чесності / нечесності адвоката за допомогою форуму ви не зможете.
PS
правила форуму почитати не пробували?
3.3. Назва нової теми має характеризувати її зміст і суть заданого питання. Користувач при створенні нової теми повинен уникати заголовків типу «Допоможіть!», «Плиз!», «SOS» і т.п.

- На форумі вам ніхто не скаже обманює вас адвокат чи ні. Ми не бачили наявних документів, ми не знаємо в чому суть позовних вимог.
Відносно стадії вашого судового процесу - ви можете самі дізнатися про нього, ознайомившись з матеріалами справи або хоча б подивившись на сайті судової адміністрації про його стадії расмотрения (коли наступне засідання) і в реєстрі судових рішень - які були ухвали суду у справі.
Прочитано 638 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×