Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 18 Июнь 2018 20:53

Документація про виділення частки при декількох співвласників

Оцените материал
(1 Голосовать)
Добрий день. У мене питання по необхідної документації:

1) Квартира приватизована, є 4 співвласника, все проживають в цій же квартирі. Документа цього на руках не маю. Питання: що це за документ повинен бути і якась інстанція його видає?
2) Які ще потрібні документи (і хто їх видає) для звернення до суду з питання виділення своєї частки?

- 1) якщо ви приватизували квартиру в пайову участь, що означає - документа про це не маю?
2) що означає - виділення своєї частки? у вас і так є частка в праві власності на квартиру.
в натурі виділити одну з кімнат хочете? якщо так, то ніяк не виділіть, це неможливо.

- 1) Це означає що у мене немає цього документа, в зв'язку з тим що права власності були дані в дитячому віці. Домовитися з родичами навіть про копії документа - неможливо. Де його можна отримати, і що це за документ?
2) Виділення частки на рівні "комуналка".

- зверніться до нотаріуса і попросіть Виписку з Реєстру прав власності.
якщо справа була дуже давно і ваші дані в реєстр не внесені, зверніться до місцевих органів приватизації.
почитайте http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z2102-12

комуналка не вийде, ви все маєте рівне (або інше відповідно до часток) право користування всією квартирою.
в якому кутку поставити своє ліжко і як часто можна користуватися туалетом - доведеться домовлятися.

- Не зовсім зрозуміла Вас.
Я думала що кожному співвласнику в рівних частках належить метраж квартири і його можна поділити: виділити офіційно (окремий особовий рахунок), а кухня / коридор / туалет - загальна територія, але на ній можливо зробити свої розетки під побутову техніку. Не так хіба?
Що стосовно полюбовних договорів - вони неможливі. Нерви більше не гумові, і хочу тепер домовлятися спираючись на закон.

- потрібно дивитися, що у вас написано в документі про право власності, але практично завжди ви не маєте у власності 1/3 (наприклад) від кількості квадратних метрів, а маєте 1/3 частку в праві користування всією квартирою. Тобто маєте 1 голос з 3х в рішенні загальних питань.
в суд, звичайно, можна звертатися з будь-яким "прошу", але який саме кут в загальній ванній будете вважати своїм для установки своєї пральної машини?
все одно доведеться домовлятися.

Що стосовно полюбовних договорів, в подібних випадках в якості стимулу до пошуків адекватного компромісу застосовується загроза продати свою частку, наприклад, милому скромному особі з кримінальним минулим, який вважатиме за честь влаштувати іншим красиве життя.

- Ну-у ... що ж з Вами робити щось, якщо Ви "думала", а не "вивчала". Знову в сотий раз тут намагатися пояснити Вам, що:

- "особовий рахунок" для юридичних питань - це міф сивої кобили, "окремий особовий рахунок" всередині приватизованої квартири - це міф сивої кобили в квадраті;

- квартира - неподільний в натурі об'єкт;

- частка в праві власності на неподільний об'єкт це абсолютно не право власності на будь-яку натуральну частину об'єкта;

- і так далі, і так далі ...

Форум до дірок вже протер цю тематику ... Ну-у ... "Ви б почитали що-небудь" (с)

Все, що де юре можливо - це: визначити (а не "виділити") частки у праві власності на всю квартиру кожного співвласника (і в Вашому випадку, вони будуть рівними у всіх, зазначених у приватизаційних документах) і визначити порядок користування спільною квартирою ( це виглядає як, типу, "визначити користування кімнатою" А "за співвласником" 1 "... і так далі).

Перша дія взагалі можливо (за згодою всіх) оформити через нотаріуса з внесенням до реєстру, але якщо "в товаришах згоди немає", то через суд (умовно - 5 хвилин і без проблем).

Друге ж дія може бути і через суд важко. Ідеально має бути "за однаковою кімнаті кожному". В іншому випадку при "неможливості полюбовних договорів" і суд може виявитися безсилим у врегулюванні порядку користування.

Але обидва цих дії визначають тільки "внутріквартирні відносини" і зовсім до овоча будь-якого поза цієї квартири. Так що, ні які "покомнатно" "прямі" відносини з зовнішніми контрагентами (виконавці житлово-комунальних послуг) на підставі і за результатами цих дій не виникнуть. І не мрійте.

До лампочки "комунальникам", хто з ким чого всередині квартири "ділить". Квартира - одна штука, лічильник е / е - одна штука, лічильник газу - одна штука, лічильник теплової енергії - одна штука, лічильник холодної води - одна штука, лічильник гарячої води - одна штука. І хоч сто узбеків всередині квартири між собою двісті держав створили - відповідальність у узбеків солідарна, а не часткова. Усередині діліться, всередині і скидайтеся, хто по скільки - справа хазяйська. А борг буде стягнуто з будь-якого в повному обсязі за всю квартиру. "Проблеми індіанців шерифа не хвилюють".

Так що, визначення частки і визначення порядку користування - це "спираючись на закон" в спілкуванні всередині квартири (ну-у ... це набагато краще, ніж перманентні скандали на тему "Хто в домі господар?" ... розумно документувати і " часткову власність ", і" порядок користування ").
Прочитано 578 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×