Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Суббота, 07 Июль 2018 22:10

Спроба персоналу ресторану стягнути штраф за своїми внутрішніми правилами за шкоду мікрофона без видимого збитку

Оцените материал
(1 Голосовать)
Компанією відпочивали в караоке, випадково впав мікрофон. Дівчина, що працює в залі, перевірила його, що працює і посміялася, що нам пощастило, що працює.


Після цього інциденту минуло більше години, поки ми спокійно відпочивали і раптом наша компанія дізналася, що нам відмовлено в подальшому обслуговуванні, поки ми не сплатимо 500 грн., За те, що упустили мікрофон. Ми платити відмовилися, так як мікрофон працював, ніяких пошкоджень видимих або звучання не було.

На нас була викликана поліція в спробі стягнути ці 500 грн., Залякування судом від персоналу. Були написані відповідні заяви поліції, що людина відмовляється давати свідчення проти себе і ми спокійно пішли.

Зрозуміло, що ніхто заради 500 грн. не звертатиметься до судів і питання не в грошах, а в тому, що персоналу дано вказівку керівництва збивати гроші з відвідувачів і було хамське ставлення.

Персонал виправдовувався тим, що у них на столах їх стояли внутрішні правила, в яких була вказана їх система штрафів за мікрофон. Але це було написано на маленькій пластиковій табличці на чорному тлі, в приміщенні караоке темно і ніхто цієї таблички, природно, не бачить.

Підкажіть, будь ласка, чи має право заклад виставляти в рахунок штрафи за своїми внутрішніми правилами, якщо немає реального збитку, який можна фактично оцінити? Який закон України регламентує дане питання.

Ігор КІЗІМА, юрист, магістр права. - Адміністрація ресторану, бару має права встановлювати правила внутрішні лише для своїх працівників та й те в рамках КЗпП України. У відносинах з відвідувачами, в разі бажання стягнети розмір шкоди їм це потрібно довести в суді, якщо відвідувач заперечує цю обставину
Прочитано 606 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×