Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 07 Октябрь 2018 08:22

Мати хоче написати дарчу квартири на свого сина за кордоном. Як оформити договір дарування

Оцените материал
(2 голосов)
Є така ситуація:
Мати хоче написати дарчу квартири на свого сина. Син в даний момент знаходиться не в Україні, і їхати йому сюди досить проблематично. Хочуть зробити все в "віддаленому" режимі.
Вони чомусь взялися з боку довіреності, яку якось хочуть оформити за кордоном, ну і що б людина на якого була написана довіреність, підписався де потрібно при оформленні дарчої. Питань декілька:

1. Чи можна взагалі без присутності сина в Україні таку дарчу оформити (договір дарування)?
2. Якщо можна, то чи спрацює такий варіант з довіреністю на іншу людину, і як цю довіреність правильно оформити в такому режимі? (Іспанія)
3. Якщо з довіреністю можна, то які виходи існують з цієї ситуації?

Заздалегідь дякую!

Обдаровуваний становить довіреність у іспанського нотаріуса про згоду прийняти в дар конкретну нерухомість від конкретної людини, робить нотаріально завірений переклад на українську, апостилює і висилає документ довіреній особі в Україні, яке буде присутній на угоді.
Можна зробити довіреність відразу на українському в консульстві України в Іспанії. Така довіреність спочатку буде рівноцінна довіреності, посвідченої українським нотаріусом.

Я ще доповню, краще взяти бланк довіреності у нотаріуса, у якого будете оформляти угоду

Іспанія, як і Україна, є країною-учасницею Гаазької Конвенції 1961 року. Це означає, що процедура легалізації документів здійснюється у спрощений спосіб - проставленням на них штампа апостиль. Морочитися з консульською легалізацією не потрібно.
Прочитано 945 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×