Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %18 %079 %2018 %00:%Нояб

Оформлення права власності на неіснуючі квартири в багатоквартирному будинку

Оцените материал
(2 голосов)
Про Оформлення права власності на неіснуючі квартири в багатоквартирному будинку на одному з юридичних форумів... Є житловий будинок в центрі Києва. Вирішили мешканці одного разу створити ОСББ. Створили ініціативну групу і направили запит до департаменту житлово-комунальної інфраструктури для отримання списку співвласників житлових (нежитлових) приміщення. А коли отримали відповідь, то дізналися багато цікавого. Виявляється їх будинок пару років назад став вище на два поверхи, причому з квартирами, причому навіть з оформленим правом власності. Підкажіть, як так могло вийде, і з чого почати, щоб все це скасувати? Дякуємо.


- Добрий вечір.
У поліцію зверніться з документами, проведуть перевірку, з'ясують.

- дивишся в документи, а у Тебе два поверхи плюсом, круто ж, всього-то тільки власники інші, справа в щось поміняти всього лише, он в сусідній темі і зв'язку є, як вийти на нотаріуса, який все вирішить доп. угодою, а відмовлять - до суду піти, оскаржити право власності.
А поліція двох поверхах зрадіє, це справа їм буде цікавим, ще передадуть до відділу по боротьбі з економічними злочинами, це не грабіжників ловити ...

Оформлення права власності на неіснуючі квартири в багатоквартирному будинку

- Підкажіть, чи можемо ми крім поліції і прокуратури звернутися одночасно в суд для скасування реєстрації права власності на ці приміщення? Чи може виступити позивачем один з мешканців? Права на кшталт як нічиї не порушено, квартиру ні у кого не віджали. За ідеєю можна було б від ОСББ, але воно ще не зареєстровано.

- Трохи уточню ситуацію. Будинок 5-ти поверховий, з горищем. Мужик з вулиці, не маючи в цьому будинку ніякої власності (або оренди) в 2016 році по частинах перевів горище в приватну власність (оформив 4 квартири) і схоже планує побудувати 6 поверх, на якому вже оформив ще 4 квартири. Підкажіть будь ласка, які документи були б необхідні цьому тілу для перекладу горища в житлові приміщення в 2016р., Якби він діяв виключно в рамках закону ??

Оформлення права власності на неіснуючі квартири в багатоквартирному будинку

- суди виграні мешканцями сусіднього будинку, до якого ми не маємо ніякого відношення. Пропонуєте зайнятися виконанням їх рішень, а по своєму будинку забити болт? Може для вірності дочекатися пропуску строків позовної давності?
- А Вам пропоную займатися справою, якщо Вам вже так кортить, а не чесати мову по форумам від цікавості.
Прочитано 778 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×