Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 09 Декабрь 2018 00:52

Шум прямо біля житлового будинку

Оцените материал
(2 голосов)
Проблема така: Шум прямо біля житлового будинку, ми проживаємо в будинку, вікна якого виходять на будівництво (будують щось схоже на торговий центр) -стройка ця триває вже дуже довго, припинятися ще навіть і не думає. Про те, що постійно летить пил і будівельне сміття у вікно, про те, що поверхами вони перекрили весь вид ми мовчимо, але це півбіди.


На цьому будівництві робочі рівно о 8.00 і до 19.00 крутять музику, досить голосно-сил вже просто немає ... Нам починає здаватися, що ми сходимо з розуму ... Шум від будівельної техніки стерпіти ще можна, але цей безперервний гул терпіти немає більше ні сил ні нервів!

Хто компетентний, підкажіть, може є можливість хоч щось з цим зробити? Варіант "підійти на будівництво і поговорити" не підходить-туди немає варіантів пройти, та й виконроб не зовсім адекватний, як сусіди кажуть.

Будемо вдячні за будь-які рекомендації!

- Можете звернутися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Якщо шум не перевищує встановлених безпечних норм, значить будуть шуміти і далі.

- Харчових продуктів? Але це не магазин і не кафе-це просто поки будівництво, тобто не зовсім зрозуміло що там буде. Шум пробували виміряти (з комп'ютера, зі смартфонів жителів в квартирах) у всіх показник приблизно однаковий-на верхніх поверхах 55 децибел, на нижніх-вище 60-ти децибел

- Alisssa раніше цим займалася СЕС, але зараз вона ліквідована, як і Управління із захисту прав споживачів, і створена нова служба- назва її написане вище. У них функції двох служб.

- Якщо ви не вважаєте за потрібне ознайомитися з наданою інформацією (назва вас збентежило) і замість офіційних замірів вважаєте достатнім виміри «зі смартфонів сусідів», то форум вам не допоможе. Норми шуму запитайте у гугла.

- Та ні-ОСББ займається зараз цим питанням, але проблема ще й в тому, що власник будівництва-політик, наш обласний, з цієї причини з нами навіть юрист жоден працювати не захотів, коли такий же свавілля був у вихідний день, ми викликали поліцію, викликали в першій половині дня, вони як спеціально приїхали в майже 8 вечора ... І так палки в колеса ставлять всюди. Офіційний запит з приводу вирішення даної проблеми до міської ради відправили-нам ніхто не потрудився навіть відповісти, навіть порожню відписку не дали. Ось тепер вже у людей просимо рекомендацій, так як ми вже в розпачі
Прочитано 337 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×