Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %02 %921 %2013 %21:%Окт

Висотки на Русанівських садах або Рейдерство по-київськи

Оцените материал
(1 Голосовать)
Для здійснення будь-якого нападу потрібен привід .
Щоб відібрати гаманець: «Есь курить ? ... »

Щоб напасти на законослухняних , але при цьому небідних людей , потрібен привід юридичний: « у Вас той папірець не такий, і цей, і інший ... Так що, шановні, - було ваше, стало наше! ... »

Щоб напасти на слабшу, але ресурсно більш забезпечену країну , потрібен привід політичний : « у Вас те не так , і це не сяк, і взагалі права окремих громадян не дотримуються - навіщо при цьому Вам стільки нафти? Або навіщо Вам стільки землі ? Так що давайте мирно врегулюємо конфлікт ... »

Отже, 1 липня був відкритий доступ до містобудівного кадастру безпосередньо з сайту КМДА .

Всі, природно , кинулися дивитися на свої землі і дома.

І те , про що ми підозрювали і чого побоювалися , нарешті підтвердилося : на Русанівських садах і в урочищі Горбачиха - багатоповерхівки !

Тільки уявіть собі масштаб Нью -Васюків : 350 га в географічному центрі Києва під забудову !

Секрет « метро на Троєщину » розкритий : без цього мосту на Лісове кладовище замість Троєщини неможливі ніякі висотки на Садах .

Тепер про боротьбу за нашу власність і здоровий спосіб життя.

Перед тим , як до Вас приїжджають бульдозери з гопниками в спецодязі , всі ці бюрократи з бізнесменами -громадськими діячами збирають : всілякі всенародні слухання , рішення судів , проекти , реєстри , кадастри ... І при цьому всіляко маніпулюють громадською думкою.

Воно й зрозуміло , їм без цього просто грошей на всі ці бульдозери з гопниками не дадуть. А от по морді і гаманцю дати можуть!

Люди , будьте пильні! Такі містобудівні та нормативні рішення потрібно оскаржувати відразу ж , аж до Європейського суду .

Тим більше , що по Дніпровському району громадські слухання щодо нового Генплану не відбулися, особисто був присутній , і не я один.

Потрібно самим формувати суспільно - політичну думку з приводу такого беззаконня і не боятися вкладати в це свої сили , засоби та знання.

А якщо ми будемо сидіти і сподіватися , що « все обійдеться » і «нічого у них не вийде » або « а що ми можемо зробити проти цієї машини» , то ми ГАРАНТОВАНО втратимо і своє майно , і свої права.

А хто не може захистити свою власність і свої права - не буде мати ні того , ні іншого. Про що і свідчить весь історичний досвід існування людства.

Андрій Махов
юрист
, переклад ЮТК (Юридичні технологи Києва)
Прочитано 3637 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×