Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 24 Декабрь 2012 15:09

Голова Дніпровського суду порушує закон

Оцените материал
(1 Голосовать)
Виявивши в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва рекламу, розміщену на першому поверсі недержавної експертної установи та адвокатських послуг я вирішив запитати у голови суду чому він порушує закон. Однак, вирішив це зробити у дещо провокативній формі. Дуже було цікаво що ж голова суду відповість мені на моє прохання прорекламувати у приміщенні суду власну юридичну фірму.Надаючи відповідь, голова не надто парився, а просто проігнорував моє питання-зауваження щодо протизаконної реклами.


Будучи людиною принципою, я не облишив своїх намагань примусити голову відповісти за скоєне, і вдруге звернувся до нього.


І ось сьогодні, 24.12.2012, я сподіваючись, що жодної реклами у суді не знайду, побачив наступне.А ось рекламка адвокатських послуг, яку Ви бачите на фото нижче. Думаєте що безоплатна, помиляєтеся. Безплатно лише "срочная" консультаціяОтже, всі люди, як відомо рівні перед законом, проте є рівніші. І ця обставина суттєво заважає будувати нам правову державу. А коли порушення законодавства вчиняє голова суду, до того ж так зухвало, сподіватися на якскорішу розбудову правової державності немає сенсу.

Якою ж буде відповідь голови суду ???

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×