Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 06 Январь 2013 17:19

У ресторанах обходять законодавство

Оцените материал
(2 голосов)

"У нас тут іонізатор повітря стоїть, некурящі не скаржаться, та й курці задоволені. Адже деякі без сигарети грати не можуть", - пояснили менеджери клубу.
    
      А в популярному київському пабі придумали інший хід. "Перед самими святами ми відпочивали в такому пабі і відчули запах диму. Покликали офіціантку, мовляв, хтось курить у залі, і ми теж хочемо, - розповів киянин Микола. - Вона сказала, що палити тепер у них можна, але видала нам пачку вологих серветок, мовляв, робіть що хочете. Натяк ми зрозуміли і спокійно стали палити в серветки. Але якби нагрянула перевірка, то відповідали б ми, бо нас попередили про заборону палити і не надали умов для цього, тобто не давали попільничок".
    
      Львів'янка Наталя, у свою чергу, розповіла, що їй, як постійній клієнтці одного з кафе, відкрито дозволяють палити: "Для цього виділяють столики в дальньому кутку. Я там обідаю майже щодня, і втрачати клієнта там не хочуть, от і ризикують".
    
      Один з рестораторів розповів, що здав нібито частину свого ресторану іншій фірмі, і в тій частині люди курять. "А якщо інспектори висунуть звинувачення, то нехай шукають власника тієї фірми", - додав він.
    
      У Держінспекції із захисту прав споживачів заявили, що скарг на куріння в ресторанах до них що не надходило. "Ми можемо перевіряти заклади за скаргами людей або під час планових перевірок, про які потрібно попереджати за 10 днів. Рейди ще не проводили, - заявили у відомстві. - Може, десь і порушують заборону, але в цілому ресторатори відповідально підходять до виконання закону. Зате до нас уже дзвонили, скаржилися, що в будівлі прокуратури курять. Але нам потрібна письмова скарга, по дзвінку виїжджати не будемо".
    
      Нагадаємо, 16 грудня набув чинності закон, що забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у громадських місцях.           25 грудня Центр громадського представництва "Життя" повідомив, що з 500 перевірених закладів ресторанного господарства України тільки в 7 виявлено порушення закону про повну заборону куріння в приміщеннях закладів ресторанного господарства та на всіх робочих місцях.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×