Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 24 Апрель 2013 09:55

Поховати гривню і квітнути

Оцените материал
(2 голосов)
Банківською системою в національному масштабі здійснюється кредитно-грошова політика, спрямована на заміну звернення законної грошової одиниці України, гривні, обігом грошових знаків іноземних держав. Національний банк України, в порушення своїх конституційних обов'язків щодо забезпечення функціонування національної грошової системи, в 2009 - 2011 р.р. видав низку документів і направив до українських судів тисячі листів, «обгрунтовують» право банків використовувати іноземні платіжні засоби замість гривні у внутрішніх розрахунках на території України (наприклад, лист НБУ N 13-210/7871-22612 від 07.12.2009 р.).


Під прикриттям НБУ банки повсюдно розширюють сферу обороту іноземних валют, використовуючи їх при здійсненні будь-яких розрахункових, кредитних і депозитних операцій. Сукупний обсяг неконтрольованої грошової маси, експортованої в Україну іноземними центробанками за посередництва української банківської системи, досягає сотень мільярдів доларів США.

Судова система активно сприяє переходу національної економіки на іноземні гроші. З 2010 р. Верховний Суд України справив масову скасування судових рішень, які відстоювали статус національної грошової одиниці, і приступив до фабрикації антиконституційною судової практики, легітимізує вільний обіг іноземних платіжних засобів (наприклад рішення ВСУ у справі № 6-44908св10 від 23.02.2011 р.) . А в 2012 р. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ прийняв спеціальну постанову, якою заборонив нижчестоящим судам застосовувати прямі норми Конституції, і задекларував необмежені права комерційних банків на проведення будь-яких валютних операцій (постанова ВССУ № 5 від 30.03.2012 р. ). На сьогоднішній день українськими судами прийнято 5148 судових рішень, що підривають статус національної грошової одиниці.

Ця антидержавна діяльність призвела до розвитку в Україні грошової системи з декількома конкуруючими грошовими одиницями, емісійному контролю іноземних центробанків над монетарними процесами в економіці, штучного імпорту в Україну фінансово-економічної кризи, фактичної та юридичної втрати державного суверенітету в сфері грошового обігу. Для запобігання руйнування грошової системи України, Верховна Рада України повинна негайно сформувати спеціальну слідчу комісію з розслідування злочинної підривної діяльності вищих посадових осіб Національного банку України, суддів Верховного і Вищого спеціалізованого судів України.

Олег Сикорський, координатор TC REM Navigator, переклад ЮТК

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×