Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 25 Июнь 2013 04:28

Горлівська влада використовує працівників приватного ЖЕКу, як власних рабів

Оцените материал
(1 Голосовать)
Майданчик для дітей жеківці встановлювали у дворі багатоповерхового будинку по пр. Перемоги в якому проживає горлівський градоначальник. Побачивши фотоапарат Кирилова, жінка, командуюча роботами, накинулася на молоду людину, намагаючись вирвати з його рук апаратуру. Пізніше вдалося з'ясувати її особистість - Тетяна Іванівна Куліш.

 
- Коли їй не вдалося відібрати фотоапарат, вона подзвонила Івахненко (начальник Центрально-міської адміністрації,) і почала залякувати мене ним, запрошуючи до розмови з чиновником. Я відмовився від розмови, який мені намагалися нав'язати в грубій формі, - каже активіст.

 
Також, за словами Кирилова, співробітники приватного ЖЕКу поскаржилися йому на хамське образлива поведінка чиновниці і на погрози з її боку. Працівницям підприємства довелося носити тяжкості. Люди обурювалися, що вони не наймалися різноробочими, кожен з них виконує обов'язки, згідно тієї спеціальності, за якою вони працюють: зварювальник, покрівельник, маляр-штукатур і т. д. Особливо Тетяна Кулішь залякувала майстра бригади, обіцяючи створити неприємності по роботі.
 

- Установка дитячого майданчика - це позитивний момент у житті міста. Однак коли при цьому страждає здоров'я інших людей, порушуються їх права і закон - це вже шкідництво. На жаль, зловживання чиновниками своїм службовим становищем - справа системне. Чому Тетяна Іванівна Кулішь порушує права людей за підтримки вищестоящих чиновників? У чиї обов'язки входить установка дитячого майданчика за цією адресою? Це питання я, як представник Громадянського Об'єднання «Донбас», адресую міській владі, а також співробітникам правоохоронних органів, - заявляє Олександр.

 
Хто - то їсть для того, що б жити, а хто-то живе для того щоб їсти. У цьому істотна різниця між тими, що перебувають близько межі бідності і за нею, народом і безсовісними чиновниками. Іронія долі в тому, що останні встановлюють заробітну плату для перших. Духовність і патріотизм, кодекс честі, культура поведінки і любов до людей - це гарні, але порожні слова, якими маніпулюють недобропристойно «чинуші». Багато живуть і працюють використовуючи діалог сили, а не силу діалогу. Для вирішення своїх особистих проблем в робочий час і для того, що б вислужитися перед вищим начальством вони застосовують адміністративний ресурс - залякують, погрожують «позбавити всього», вигнати з роботи і т. д.
Чергова біда з порушенням законів і порушенням прав людей сталася в Горлівці 20 червня о обідню перерву у дворі будинку, в якому проживає міський голова Є. В. Клеп.


Ми вирішили не залишати без реакції нахабну і хамську поведінку чиновників, яка порушує права людини і громадянина. Безкарність дає відчуття переваги і дурну впевненості у вседозволеності. Підданий жорсткій незаконній експлуатації колектив приватного ЖЕКу написав колективне звернення до прокуратури і лист губернатору Шишацькому. Вчора ввечері я заніс заяву в прокуратуру зі скаргою на Куліш Тетяну і Івахненко (начальник Центрально-міської адміністрації Горлівки) і його прийняли. - Повідомляє представник Громадянського Об'єднання «Донбас» Олександр Кирилов.
У колективному зверненні до губернатора Шишацькому та прокурору Центрально - міського району Воротинцеву Е. У, яку підписали 7 осіб наступні вимоги і прохання: Просимо Вас дати оцінку і сприяти справедливому покаранню для безсовісних зловживають владою чиновників.

Просимо перевірити законність встановлення дитячих майданчиків по мініпроектам за 2012 рік. Так, як є випадки коли дитячі майданчики встановлюються із застосуванням адміністративного ресурсу з порушенням закону та прав людини.
Просимо посприяти встановленню суми збитку нанесеного владою Горлівки приватним ЖЕКам та їх співробітникам. Вимагаємо покарати чиновників, що зловживають владою.


© Правдин [22.06.2013] http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/18114.phtml

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×