Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 10 Июль 2013 04:56

Пекельний суд Сімферопольського району

Оцените материал
(1 Голосовать)
Сьогодні зайшов в Сімферопольський районний суд АР Крим, щоб всього-навсього отримати судове рішення, і лицем до лиця зіткнувся зі звіриним оскалом судового хаосу і свавілля, стрімко охоплює нашу країну. Хоча відповідну заяву було здано мною ще дев'ять днів тому, і я практично щодня був в окресленому суді, я ніяк не міг отримати потрібне судове рішення. Працівники канцелярії банально відмовлялися видати рішення і вимагали, щоб я прийшов у «прийомний день».

Як законослухняний громадянин, я не став розмінюватися на доведення персоналу суду свого процесуального права отримати судовий акт в будь-який робочий день. Пам'ятаючи про конвеєри Форда і шпильках Адама Сміта, я припустив, що, раз в канцелярії встановлено спеціальний день для видачі рішень, значить саме в цей день вони зроблять це особливо швидко і красиво. І жорстоко помилився ...

Вранці «приймального дня» вже на підходах до суду роїлися люди і машини. У холі скупчилася величезна юрба людей, яка жахливої колоною у кілька рядів звивалася з холу першого на другий поверх. То була лише розминочна черга пред'явити паспорт міліціонеру, записатися в журнал відвідувачів і просунутися ближче до канцелярії. По черзі ходили м'яті списки з номерами потенційних одержувачів судових рішень. Дивлячись у виснажені обличчя жінок і старих, мені стало цікаво, чи усвідомлюють вони факт свого обману.

- А ви знаєте, що можете отримати судове рішення в будь-який день, а не тільки в «приймальний»? - Звернувся я до натовпу.

- Я вчора приходила, мені видати відмовилися, а я взагалі не можу, у мене маленька дитина, - сказала молода жінка з сусідньої сходинки.

- Хто таке сказав ... Хто тобі видасть ... - глухо відгукнулися люди.

- За законом ви можете отримати рішення суду в будь-який робочий день, - авторитетно прокоментував я.

- За законом ... - по черзі прокотилася хвиля скепсису - Де ви бачили закони ...

Відстоявши півгодини до міліціонера, я наблизився до дверей канцелярії. Там в пекельній темряві та задусі вже нудилося п'ятдесят чоловік в очікуванні шансу на півхвилини протиснутися до канцелярії. Виявилося, що в канцелярію вони заходять всього лише за тим, щоб дізнатися про необхідність написання відомої заяви. Виходить, що в інші, «неприйомні» дні, їм цього ніхто не пояснив, не прийняв у них цієї заяви, і ніякого судового рішення їм не підготував. А значить ніхто його не отримає, поки не буде знайдено конкретну справу, виготовлена і завірена копія рішення - по кожній конкретній людині і ще тим десяткам людей, що стоять попереду. Природно, що і мені ніхто жодного рішення не підготував, хоча заяву я подав дев'ять днів тому.

Симферопольский районный суд 2.jpg

З цієї хвилини мені стала остаточно зрозуміла вся глибина безодні, в яку сповзає обшарпанна будівля суду по вулиці Маркса, 17. І мені захотілося подивитися на людину, яка сміє так відкрито і нахабно знущатися і мучити людей. Ним виявився керівник апарату суду, Петров А.П.

Поки жінки і люди похилого віку втрачали свідомість в задушливому темному коридорі, він насолоджувався тишею і прохолодою в просторому світлому кабінеті № 19.

- Чому ви в інші дні людей не обслуговували, а сьогодні мучите їх? - Запитав я його.

- У нас прийомний день - вівторок з 10 до 17, - нітрохи не соромлячись, заявив він.

- Це хто сказав?

- Це передбачено законодавством.

- Яким законодавством?

- У нас такий порядок.

- Де цей порядок? Покажіть.

- Ми його не показуємо.

- Як ваше прізвище?

- Петров Олександр Петрович.

Очередь в Симферопольский районный суд 09_07_2013_г.jpeg

Прощаючись з людьми я пояснив їм, що персональну відповідальність за їхні страждання несе Олександр Петрович Петров, який знаходиться он у тому кабінеті (нехай хоч глянуть на нього). І ще раз сказав їм, що вони мають право отримати судове рішення в будь-який робочий день. Потрібно мати копію заяви про видачу рішення з відміткою про його подачу. І треба наполягати на негайній видачі рішення.

- А якщо вони відмовляться видавати?

- Тоді нехай пишуть письмову відмову з поясненням причин!

- А якщо вони все одно відмовляться?

- Тоді треба знову подати до суду ... - усміхнувся старий на лавочці.


P.S. До речі, голова цього ж суду, Сердюк А.С., теж має вагомі заслуги перед народом. У березня 2013 р. він постановив судове рішення у цивільній справі № 118/688/2012, яким скасував дію статті 99 Конституції і заснував обов'язок українських громадян користуватися франками Швейцарської конфедерації.

Олег Сикорський
координатор TC REM Navigator, переклад ЮТК

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×