Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 04 Август 2013 15:20

Навіщо нам право приватної власності?

Оцените материал
(3 голосов)
До такого стану справ, судячи з усього, звикають не тільки маловідомі юристи, а й ті, хто любить піаритися на всю країну і іменувати себе модним нині словом «правозахисник», не маючи при цьому до захисту прав і свобод громадян ні найменшого відношення.
 
Саме ці думки виникають після прочитання статті пані адвоката Тетяни Монтян про справу Ніни Москаленко «Праворуч Ніни Москаленко» як дзеркало недолугості українського Цивільного законодавства».
 
Лаючи недосконалість нашого цивільного законодавства, адвокат паралельно до глибини душі обурюється двома речами: як Ніна Москаленко посміла не взяти гроші за свій будинок і чому представники ВО «Свобода» її захищають? Причому, обурюється вона досить щиро, дивуючись, як проста вчителька посміла сама вирішувати, що робити зі своїм же власним будинком. Адже їй же пропонували багато-багато грошей.
 
Цікаво, в якій іншій нормальній країні можливо таке, щоб адвокат публічно обурювався правом людини розпоряджатися своєю приватною власністю? А ще й тим, що хтось (на жаль, не міліція, а націоналісти з ВО «Свобода») захищає цю людину від нападок бандитів?
 
Чомусь не тільки судді та прокурори, а й адвокати, уявляють себе «правозахисниками», забувають, що право власності складається з трьох правомочностей: володіння (можливості володіти річчю), користування (можливості витягати з речі корисні властивості, наприклад, жити в будинку ) і розпорядження (можливість купувати, продавати, дарувати річ і т.д.) Для них право власності автоматично переходить до того, у кого більше грошей.
 
Як адвоката могла обурити бажання людини реалізувати своє право, закріплене в Конституції? Людина має право сам розпоряджатися своїм майном. Навіть якщо Ніна Москаленко не хоче продавати свої 10-15 кв.м. за мільйони - це її право.
 
Як адвоката могла обурити, що жінку захищають від бандитів? Якщо рейдери багаті і можуть найняти «тітушек» - то їм все можна? Невже спрацьовує вироблений роками практики рефлекс?
 
Так що, поки у нас в країні будуть такі «правозахисники», що заперечують право власника розпоряджатися майном на свій розсуд, ніякого ефекту від боротьби з перевертнями в погонах, підконтрольними бандитам прокурорами і продажними суддями не буде.

© Дмитрий Патриот

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×