Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %24 %306 %2013 %06:%Сен

Заява до Президента щодо забезпечення вільного безкоштовного доступу громадян до джерел на Арабатській стрілці

Оцените материал
(1 Голосовать)
Наприклад, вигадають, що для користування джерелом потрібно мати спеціальний рушник без якого до «безкоштовного» джерела не пускатимуть. А от коштуватиме цей чудо-рушник вже стільки скільки дозволить апетит у прихватизатора.

ПЕРЕДІСТОРІЯ http://ut.kiev.ua/sd/deyatelnost/item/938-prihvatizatsiya-narodnoyi-vlasnosti.html

Вих. № 24-3 від 24.09.2013 р.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

 Заява

 Ми, учасники громадської організації «Суспільний договір», глибоко стурбовані ситуацією з недотримання та порушення права власності українського народу на природні об’єкти та їх ресурси, якими багата Арабатська стрілка в Херсонській області.

Зокрема, нам стало відомо, що на початку вересня цього року на Арабатську стрілку з’їжджалися інвестори, які планують, так би мовити, осучаснити природні цілющі джерела, сиваські грязі, рапанові озера.

При цьому за словом «осучаснити» та розробити сучасну інфраструктуру тощо криється ніщо інше як відібрати у народу України право вільного доступу до цих природних об’єктів.

Так, між селами Щасливцеве та Стрілкове Генічеського району Херсонської області на йодо-бромистому цілющому джерелі вибудовано майновий комплекс ще за часів Радянського Союзу. Зараз йде підготовка до запуску на його базі водолікарні, а значить вільний доступ до джерела буде припинено.

Так вже відбулося з джерелом біля села Генічеська Горка, де ТОВ «Гаряче джерело» вже узурпувало вільний доступ до нього у його прямого власника – українського народу. Тепер щоби відвідати об’єкт права власності Українського народу українець має платити не менше 60 грн. за 15 хвилин.

Звісно, що «спритники» та «прихватизатори» будуть прикриватися необхідністю консультування лікарів, прибирання території тощо. А тому, на практиці гарними ідеями дорога буде вмощена до пекла: в Українського народу – власника - з рештою заберуть все. І з самого власника – українського народу - братимуть за свою власність кошти, вигадуючи що це кошти за щось інше, аніж за користування джерелом.

Наприклад, вигадають, що для користування джерелом потрібно мати спеціальний рушник без якого до «безкоштовного» джерела не пускатимуть. А от коштуватиме цей чудо-рушник вже стільки скільки дозволить апетит у прихватизатора.

Цього ми побоюємося не безпідставно, оскільки вже існує така аналогічна ганебна практика.

Законодавче регулювання природних об’єктів та ресурсів, що стосується порядку управління цими об’єктами від імені та, що головне, в інтересах українського народу залишає бажати кращого.

Проте, відповідно до норми прямої дії, яка закріплена в ст. 102 Конституції України саме Президент України є гарантом Конституції України, прав та свобод громадян, а ст. 13 Основного закону прямо встановлює, що природні ресурси є об’єктами права власності Українського народу.

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 13, 102 Конституції України

 

ПРОСИМО:

 

- забезпечити вільний безоплатний доступ громадян України до природних ресурсів Арабатської стрілки шляхом постійного контролю за діяльністю приватних та публічних осіб, забудовників, що осучаснюють Арабатську стрілку;

- надати завдання відповідним державним органам і структурам систематично перевіряти дотримання права вільного безоплатного доступу громадян України до природних ресурсів Арабатської стрілки;

- вжити заходів щодо гарантій безкоштовного доступу до природного джерела на місці запланованої клініки відновлювальної медицини В. Козявкіна «InterMedicalEcoCity»;

- перевірити законність обмеження доступу громадян до природного джерела зі сторони ТОВ «Гаряче джерело», що розташоване в с. Генгорка Генічеського району Херсонської області;

- повідомити нас про результати розгляду цієї заяви.

 

 Президент ГО «Суспільний договір»                                                    Кізіма І.В.

 

Последнее изменение %PM, %24 %629 %2013 %14:%Сен

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×