Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


О нас

О нас (60)

Язик мій - ворог мій. Так і є. Бо правду важко сховати. І час від часу правда виходить на зовні.
Четверг, 05 Ноябрь 2015 06:32

Що від нас приховує Порошенко

Демократія – це баланс інтересів, і в першу чергу економічних. Існує об’єктивний макроекономічний показник, що характеризує цей баланс інтересів – співвідношення доходів 20% найбагатших громадян країни і 20% найбідніших її громадян.

Стрельба в Мукачево, которая произошла на территории комплекса "Антарес" и бывшего клуба "Красный дракон" по улице Лермонтова около полудня 11 июля, стала последствием разборок между двумя народными депутатами - Виктором Балогой и Михаилом Ланьо.
Примітивізмом і фамільярністю роблять лише вигляд того, що в країні гласність, демократія і реальна критика влади. В чому і приуспів Р. Скрипін

Запорукою економічної незалежності будь-якої країни є державна власність на стратегічні підприємства. Вони становлять основу економічного розвитку та національної безпеки будь-якої держави.

Четверг, 21 Май 2015 21:30

Міфи про приватизацію

21.05.2015 року я прийняв участь у програмі Остапа Дроздова "Прямим текстом" Приватизація по-новому. На жаль моє включення з Києва у львівській студії було не тривалим, до того ж, низька швидкість Інтернету не дозволили включитися у дискусію з самого початку. А тому я вирішив підготувати цю статтю та відеозамітку і сказати те, що хотів сказати і що потрібно було б сказати
С целью преодоления коррупции в судах Украины и создание действительно справедливых и независимых судов необходимо определить пути влияния на принятие решений судами.
Гройсман підло бреше. Бреше безбожно, не дивлячись на страсний тиждень. Гарантії соціальні для громадян України закладені у ст. 13, ст. 143 Конституції України.
Страница 1 из 5

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×