Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %08 %372 %2014 %07:%Июль

Територіальні громади як механізм реалізації народовладдя та децентралізації влади. ВІДЕО

Оцените материал
(3 голосов)
матеріали семінару
1. Територіальні громади за Конституцією України.
2. Територіальні громади в механізмі децентралізації влади та в механізмі реалізації народовлання
3. Інституалізація тергромад як суб"єктів права
4. Прокидайся, громадо!
1. Територіальні громади за Конституцією України.

Стаття 5 Конституції України. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Умисне швидко без затримок, не акцентуючи уваги, влада проскакує саме цю дефініцію «безпосередньо». І робиться це умисне.

Статті 13, 68, 142 Конституції та інші детально проаналізуємо в інших серіях.

 

2. Територіальні громади в механізмі децентралізації влади та в механізмі реалізації народовлання.

 Дуже активно влада, підміняючи поняття взялася за децентралізацію і зміну Конституції. І замовчує, що термін «децентралізація» вживається в Конституції УКраїни, і якщо виконувати Конституцію України, то ніякої децентралізації не потрібно. Це просто їх привід для перекроювання Конституції.

 Стаття 132 Конституції України. Територіальний устрій України ґрунтується на засадах єдності та цілісності державної території, поєднання централізації і децентралізації у здійсненні державної влади, збалансованості і соціально-економічного розвитку регіонів, з урахуванням їх історичних, економічних, екологічних, географічних і демографічних особливостей, етнічних і культурних традицій.

Централізація влади – це загальнодержавні суспільно-політичні та правові інституції, децентралізація влади – територіальні громади, ради тощо.

При цьому маємо увагу надати саме формам безпосередньої демократії.

 

3. Інституалізація тергромад як суб"єктів права – юридична особа чи ні

Спірне питання, через яке, до речі, привладні посіпаки Гройсмана, Яценюка і особисто ними критикується рух за відновлення конституційного ладу.

Детальніше в наступних серіях та в цій статті http://ut.kiev.ua/sd/o-nas/item/1366-teritorialna-gromada-ne-yuridichna-osoba-publichnogo-prava.html

 

4. «Прокидайся, громадо!» як спосіб доведення до народу сутності територіальних громад та безпосереднього народовладдя

 Людині, за її природою, чітко доходить тільки те, що прямо тут і зараз може надати хоч якусь користь. Про користь на перспективу – от створимо громади, тоді заживемо багато – нікого не цікавить. Саме тому ми з коллегами ГО «Суспільний договір» і вирішили пояснити людям все це через їх карман. А саме, «повернемо вкрадене олігархами - зменшимо вартість комунальних послуг». Ось з цього і починається «вїзжання в тему», бо всі розуміють що то не може бути у соціальній державі та правовій, що один дядько має у власності Київенерго, як для прикладу.  Детальніше http://ut.kiev.ua/sd/deyatelnost/item/1407-propozitsiya-v-poryadku-mistsevoyi-initsiativi-z-privodu-zvernennya-kiyivskoyi-miskoyi-radi-do-verhovnoyi-radi-ukrayini-schodo-neobhidnosti-povernennya-u-komunalnu-vlasnist-mistozabezpechuyuchih-pidpriemstv-kiyivenergo-kiyivvodokanal-darnitska-tets-kiyivg.html

Ігор Кізіма, ініціатива ГО "Суспільний договір" - "Прокидайся, громадо!"

Последнее изменение %AM, %23 %395 %2015 %08:%Фев

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос юристу прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Первая консультация - бесплатно

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×