Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %24 %300 %2013 %06:%Июль

Бидло.UA

Оцените материал
(1 Голосовать)
Знаєте, я в останні дні все думаю - чи варто шкодувати наш народ. Ми так часто ноєм, що як у нас все погано, які всі навколо погані і як би ми жили, якби ..... А може ми неправильно дивимося на ситуацію?
Всі ЗМІ обійшла новина про рибалок, браконьєрити в Росії і вбитих тамтешніми прикордонниками. Місцеві виправдовуються, що «мовляв у нас немає риби, де нам її ловити». А рибу в 90-ті роки грабительски вибили всі кому не лінь. У результаті не залишилося нічого. Втім, і зараз, такі рибалки скрізь є, які електровудками вибивають все. А потім ходять скаржаться, що немає за що жити.

Так, адже можуть сказати, що їх потреба змусила і керівники всякі. Але, вибачте, якщо вам попісяти приспічило, ви ж не пісяли прямо в ліжко або в кишеню сусіда? Чому ж у цих та інших випадках ми самі випалили територію, де ми живемо. Обосцалі все в радіусі 1000 км. Реально за 20 років ми випалили Україну так, як ніякі фашисти не випалювали.

 Нужда сидить в головах практично завжди поруч з жадібністю. Жадібність вбиває голос розуму. Як наслідок, ми опиняємося біля розбитого корита. Ніхто не змусить думати іншу людину про майбутнє, якщо вона не здатна цього робити. Або не хоче.

Ще гірше, коли ця маса має таких же керівників. У результаті ми приходимо до розрухи. Кожен лізе на голову іншому. За фактом отримуємо тихий шелест вітерця на кладовищі с пасторальними видами.

 
Виникає питання - чи потрібно жаліти таких людей? І такий народ?

Я схиляюся до того, що не потрібно. Якщо люди терплять таку владу, то значить вони її заслуговують. Якщо вони самі не готові захищати своє життя, то чому хтось повинен віддавати своє? І вже тим більше шкодувати таких людей.

 
Зміни в цій країні почнуться тоді, коли ми чесно зізнаємося один перед одним - ми бидло. Коли політик буде приходити на зустріч з виборцями (якщо ще будуть вибори - хе-хе) і говорити їм прямо: Так, ви люди хороші, але ви бидло і мразь, яка породила більшу бидло і мразь. Так триватиме вічно, поки ви будете мріяти про те, як опинитися на посади бидла і мерзоти і наживатися на своїх родичів.

Якщо ми хочемо вибратися з розрухи, то ми повинні визнати це як першу і важливу змінну на початку довгого шляху.

А далі буде легко. Не потрібно буде оманливих слів. Купу цієї безглуздої локшини, що ми якийсь там народ з унікальною історією, з козацькими традиціями і тягою до свободи. Все це лабуда, яка спростовується нашою дійсністю. Сьогодні українці - це раби. Принаймні, більша частина. Нехай навіть на шиї не висять кайдани і немає ланцюгів. Хоча, ні, у декого ланцюга таки висять на шиї :)

Пора перестати виправдовувати свій рабський стан, що хто-там нам заважає. Тому, що раб виправдовує свій рабський стан - викликає огиду холуй і хам (В.І. Ленін) Але навіть раб може змінити свою долю, якщо усвідомлює, що є інше життя, за межами смиренної покірності вічної жертви, де він вічно плаче від покірливої слабкості.

Ось у цей момент потрібно буде просто сказати - тепер, бидло, йдемо на Київ. А далі? Далі, людина, яка усвідомила, що вона бидло, причому усвідомила це як проблему - вже не бидло. Він починає важкий підйом на гору.

На Київ піде вже "не-бидло», а ті хто знаходяться на шляху до Людини.

Юрий Романенко
Последнее изменение %AM, %24 %306 %2013 %06:%Июль

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×