Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 06 Январь 2016 23:09

Заява про роз’яснення рішення суду

Оцените материал
(1 Голосовать)

Хмельницький міськрайонний суд

Справа № _________________

Суддя Слободян В.С.

Позивача: Віталія Микитовича

вул. Прибузька

відповідач: Надія петрівна

___________адреса) _______________

 

Заява

 про роз’яснення рішення суду

У справі 02.11.2009 року ухвалене рішення (ухвала), якою затверджено мирову угоду між позивачем (мною) та відповідачем – Надією Петрівною щодо розподілу спільного майна подружжям.

Так, у вказаній ухвалі затверджується положення мирової угоди про те, що грошові зобов’язання за кредитним договором від 22.10.2007 року, укладеним між Н.П., та «АКБ-ТАС-комерцбанк»  виконуються Надією Петрівною самостійно.

Проте, я укладав договір поруки від ______, яким зобов’язувався в разі неспроможності Надії Петрівни, виконати зобов’язання перед банком.

В заяві про роз'яснення рішення зазначається, що саме у резолютивній частині рішення є незрозумілим, в чому полягає незрозумілість рішення, які припускаються варіанти тлумачення рішення, як це впливає на його виконання. 

Рішення суду, яке позивач просить роз’яснити, є не зрозумілим як для нього, так і для тих, хто зобов’язаний, відповідно до закону його виконувати.

Враховуючи вказане незрозумілість рішення, що припускає варіанти тлумачення полягає у тому, що вказана ухвала суду або скасовує мої зобов’язання перед банком як поручителя або дана мирова угода, затверджена судом, не відміняє і не скасовує мої зобов’язання перед банком як поручителя по даному кредитному договору.

Рішення суду (ухвала) ще не виконане, оскільки відповідач ще не розрахувався по своїм зобов’язанням з «АКБ-ТАС-комерцбанк» і тому представники банка турбують мене, оскільки я є поручителем за даним договором.

Враховуючи вказане та керуючись ст. 221 ЦПК України

ПРОШУ РОЗ’ЯСНИТИ:

чи існують у позивача, після укладення мирової угоди, затвердженої ухвалою суду від  02.11.2009 року, зобов’язання перед банком «АКБ-ТАС-комерцбанк» на підставі договору поруки від _____.

 Додаток: квитанція про сплату судового збору у розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, копії договору поруки та листів з вимогами  банку, примірник цієї заяви з додатками для відповідача.

___.12.2015                                                                                  В.М.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×