Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Суббота, 09 Январь 2016 23:09

Заява щодо безпідставного представництва прокурором Святошинського району інтересів позивача

Оцените материал
(0 голосов)

Святошинський районний суд м. Києва

Суддя Петренко Н.О.

 

Справа

ун. №  759/2477/15-ц,

пр. № 8/759/9/15

 

 

Заявник:

Тетяна Андріївна (відповідач, позивач за зустрічним позовом)

02232, м. Київ, пр-т Маяковського Володимира, 71, кв.

097-748-84

 

(відповідач за зустрічним позовом)

Венедикт Данилович

03134, м. Київ, вул. Симиренко, 31, кв. 2, тел. 458-62-

 

Прокурор Святошинського району м. Києва

03148, м. Київ, вул. Гната Юри, 9

 

третя особа

Департамент земельних ресурсів

Київської міської державної адміністрації

01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 32-А, 044-279-58-72

 

Заява

щодо безпідставного представництва прокурором Святошинського району інтересів позивача

 

При неякісній юридичній допомозі адвоката (скарга на нього подана до Київської КДКА), прокурор в порушення відповідних норм права, здійснював представництво позивача В.Д., без документального підтвердження неспроможності позивача самостійно звернутися до суду.

У матеріалах справи ун. № 759/18965/13-ц, пр. № 2/759/979/14 є лише фотокопія посвідчення інваліда ІІ групи (а.с. 6), проте жодного медичного документу щодо стану здоров’я чи неспроможності позивача самостійно реалізовувати власне право на звернення за судовим захистом.

Попри це, в матеріалах справи ун. № 759/18965/13-ц, пр. № 2/759/979/14 (а.с. 17)   наявні самостійно написані звернення позивача до суду із самостійним математичним обрахунком завданої йому шкоди (а.с. 17), позивач самостійно відвідував судові засідання, висловлювався складно і чітко, що свідчить про те, що його ніяк не можна було вважати неспроможним самостійно звернутися за захистом своїх прав до суду.

Згідно ст. 36-1 ЗУ «Про прокуратуру» підставою  представництва в суді інтересів громадянина є його неспроможність через  фізичний  стан,  недосягнення  повноліття, похилий  вік,  недієздатність або обмежену дієздатність самостійно захистити  свої  порушені чи  оспорювані права або  реалізувати процесуальні   повноваження. Наявність  таких  підстав має бути підтверджена прокурором шляхом надання суду відповідних доказів.

Підставою представництва в суді інтересів громадянина є його неспроможність  через: 1) фізичний стан; 2) недосягнення повноліття; 3) похилий вік, 4) недієздатність; 5) обмежену дієздатність самостійно захистити свої порушені чи оспорювані права або реалізувати процесуальні повноваження.

Наявність таких підстав (неспроможності через певну обставину) має бути підтверджена прокурором шляхом надання суду відповідних доказів. При цьому прокурор повинен надати суду документи, які підтверджують неможливість громадянина самостійно здійснювати представництво своїх інтересів.

Так, при визначенні наявності або відсутності фізичної неспроможності особи захистити свої права прокурору необхідно враховувати вік особи, стан здоров’я, підтверджений медичною документацією, інші фактори, які надають можливість особі бути присутнім у судовому засіданні, адекватно розуміти події, які відбуваються, або звернутись за допомогою до адвоката

Проте, жодних доказів, окрім посвідчення інваліда ІІ групи надано не було.

Натомість, як було зазначено вище громадянин В.Д., самостійно приймав участь у судових засіданнях і приймає на даний час, подавав заяву про збільшення позовних вимог, тобто виявляв себе таким, що міг обійтися й без представництва прокурором своїх інтересів.

Також, подавав позов про стягнення шкоди, який розглядався  (Справа ун. № 759/524/15-ц, пр. № 2/759/2015/15 від 25.02.2015 року), суддею Святошинського районного суду м. Києва Уляновська О.В.

Отже, це свідчить про те, що В.Д., здатний самотужки реалізувати своє право на звернення до суду та те що посвідчення інваліда ІІ групи не є достатнім доказом неспроможності представляти себе у суді самостійно.

Це порушило мої права через застосування у цивільній справі, яка має відбуватися за принципом диспозитивності, рівності, змагальності - адміністративного ресурсу.

Наразі, участь прокурора також є протиправною і шкодить моїм правам, оскільки порушує вказані принципи.

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 5, 10, 11 ЦПК України

 

ПРОШУ:

з’ясувати у судовому засіданні обґрунтованість та наявність підстав для здійснення представництва прокурором В.Д., та дослідити документи, що підтверджують неспроможність В.Д.

У разі невиконання прокурором вимог щодо надання суду обґрунтування наявності підстав для здійснення представництва інтересів  В.Д., визнати участь у справі прокурора незаконною.

 

             03.09.2015 року                                                                Тетяна Андріївна

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×