Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 12 Январь 2016 14:34

Позовна заява до Броварського міськрайонного суду про скасування рішення Семиполківської сільської ради

Оцените материал
(1 Голосовать)
Написання цієї позовної заяви на прохання мого клієнта зумовлене не лише його незгодою з рішеннім місцевої ради, а тим, що на привеликий жаль, в Україні дуже багато таких злочинних рішень приймається місцевими радами. Видаючи свої рішення за думку громади, вони деребанять народне майно, отримують за свої рішення корупційні винагороди, порушуючи при цьому права не лише громади, а й третіх осіб - простих громадян-підприємців, які на відміну від них платять податки.

Ця справа цікава тим, що за сприяння лише сільського голови, злочинці вирішили провернути схему з власносго збагачення - обікратсти одну ТОВку. Майно з неї вирішили передати іншій юридичній особі, в якій злочинці-учасники приймали участь вже без того учасника, якого хотіли кинути.

Якщо у вас виникають конфлікти в корпоративних правовідносинах (між товариствами, між учасниками, між учасником товариства і самим товариством, пропоную вам свою допомогу, оскільки вже багато маю практики в цих питаннях і знаю як багато проблем передбачити і ліквідувати ще в зародку.

Я юрист, празахисник, громадський діяч Ігор Кізіма тел. (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

http://bisltd.ru/wp-content/uploads/2013/12/%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D1%8E%D1%89%D0%B0%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-300x245.jpg
Як стало мені відомо з відповіді Броварського міжрайонного прокурора від 18.07.2014 року, моїми партнерами по ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» (і я і вони учасники ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс») створено юридичну особу – ТОВ «Гостинний двір «Столичний». Наміром створення цієї юридичної особи є рейдерський захват майна ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» у спосіб передачі його у власність ТОВ «Гостинний двір «Столичний». А відтак зменшити вартість майна ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс», що матиме наслідком зменшення вартості моєї частки у статутному капіталі цього товариства.

З відповіді прокуратури мені стало відомо, що Семиполківська сільська рада готується розглядати питання про передачу ТОВ «Гостинний двір «Столичний» в оренду земельної ділянки площею 1,0464 га для обслуговування об’єктів нерухомого майна.

На свій запит від 30.07.2014 року я отримав копію рішення Семиполківської сільської ради Броварського району Київської області «Про надання дозволу на проведення заходів щодо державної реєстрації земельної ділянки комунальної власності», згідно якого сільська рада готує документи з формування земельної ділянки шляхом поділу орендованої ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» земельної ділянки площею 2,6855 га під розміщення гостинного двору «Столичний».

Згідно ст. 79-1 ЗК України формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру.

ТОВ ««Спец-Сервіс» має намір облаштувати на основі добудованого і введеного в експлуатацію цілісного майнового комплексу – придбаного на аукціоні об’єкта незавершеного будівництва - розширення дільничної лікарні, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Семиполки на земельній ділянці 1, 2 га згідно укладеного договору купівлі-продажу державного майна об’єкта незавершеного будівництва, що продано на аукціоні від 17 травня 2002 року.

Залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача - Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області – зумовлено тим, що відповідно до п. 6.1 Договору купівлі-продажу державного майна незавершеного будівництва, що продано на аукціоні від 17.05.2002 року Продавець (Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області) зобов’язаний в разі необхідності сприяти Покупцю (ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс») в переоформленні документів на право користування земельною ділянкою.

Окрім цього, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області має, згідно вимог законодавства України та п. 6.2 вказаного Договору, контролювати виконання його умов.

Згідно договору оренди землі від 14 лютого 2008 року ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» орендувало площею 2,6855 га під розміщення гостинного двору «Столичний». Згідно умов договору, строк дії договору у 5 років.

Після закінчення строку договору Орендар має переважне право його поновлення на новий строк. У цьому разі Орендар повинен не пізніше, ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово Орендодавця про намір продовжити його дію.

ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» згідно поданої заяви від 12 червня 2013 року повідомило Семиполківську сільську раду про намір продовжити дію договору оренди.

А відтак договір оренди продовжив свою дію.

Отже, наступні діяння Семиполківської сільської ради, спрямовані на поділ земельної ділянки, яку орендує ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» є протиправними, оскільки:

1) цим відповідач створить умови невиконання договору купівлі-продажу об’єкту приватизації, чим порушить ст. 19 ЗУ «Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва», згідно якої обов'язковими умовами приватизації об'єктів незавершеного будівництва, крім продажу під розбирання, є: встановлення строку завершення будівництва об'єкта незавершеного будівництва; забезпечення вимог екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища під час добудови та подальшого введення в експлуатацію об'єкта приватизації;

2) договір оренди є таким, що продовжений, де орендар - ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» - орендує всю земельну ділянку площею 2,6855 га;

3) директор ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» у перевищення статутних повноважень узгодив план розподілу земельної ділянки (на що не мав права) з ТОВ «Гостинний двір «Столичний» та відчужив майно ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» на користь ТОВ «Гостинний двір «Столичний».

4) відповідач не мав права делегувати власні повноваження сільському голові. Законом встановлено, що сільська рада має право делегувати власні повноваження лише виконкомам та держадміністраціям. Зокрема, зі ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» не містить норми права, яка б дозволяла сільському голові отримувати повноваження колегіального органу і таким чином підміняти собою колегіальний орган – місцеву раду. Згідно ж Конституції України. Також, прив’язка у оскаржуваних рішеннях до конкретних осіб, суб’єктів права є протиправною.

5) ТОВ «Гостинний двір «Столичний» не має нерухомого майна, як окремий об’єкт права власності, а лише 53/100 від загальної площі єдиного майнового комплексу.

Це порушує безпосередньо права позивача, оскільки позивач є учасником ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» з 49% статутного капіталу.

 

 

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 3, 53, 162 КАС України

 

ПРОШУ:

 

- залучити до участі у справі Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області, оскільки рішення суду може вплинути на їх права та/чи обов’язки;

- скасувати рішення Семиполківської сільської ради № 668-19-VІ від 30.07.2013 року щодо надання дозволу на проведення заходів з державної реєстрації земельної ділянки комунальної власності, площею 1,0464 га для обслуговування об’єктів нерухомого майна  ТОВ «Гостинного двору «Столичний», в с. Семиполки по вул. Миру, 17 Броварського району Київської області;

- скасувати рішення Семиполківської сільської ради № 560-19-VІ від 30.07.2013 року щодо надання дозволу на проведення заходів з державної реєстрації земельної ділянки комунальної власності, площею 1,6391 га для обслуговування об’єктів нерухомого майна  ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс», в с. Семиполки по вул. Миру, 17/1 Броварського району Київської області;

- зобов’язати Семиполківську сільську раду утримуватися від передачі в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 17 та вул. Миру, 17/1 в с. Семиполки Броварського району Київської області іншим особам, окрім ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс», до повного виконання договору купівлі-продажу державного майна об’єкта незавершеного будівництва, що продано на аукціоні від 17 травня 2002 року.

 

 

Додатки:

 

1. Копія витягу ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс».

2. Копія рішень Семиполківської сільської ради від 30.07.2013 року – 2 арк.

3. Відповідь на запит Семиполківської сільської ради від 04.08.2014 року.

4. Копія заяви ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» про намір продовжити оренду від 12.06.2013 року.

5. Копія договору купівлі-продажу державного майна об’єкта незавершеного будівництва, що продано на аукціоні від 17 травня 2002 року.

6. Копія договору оренди землі від 14 лютого 2008 року.

7. Оригінал квитанції про сплату судового збору.

8. Примірники позовної заяви та доданих документів для відповідача та третьої особи.

 

15.08.2014 року                                                                                         В.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×