Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 13 Январь 2016 20:43

Заява про встановлення факту родинних відносин

Оцените материал
(0 голосов)
Ми, що нижче підписалися, Марія Василівна (дівоче прізвище Йосипенко), Василь Васильович, Галина Василівна (дівоче прізвище Єсипенко) дітьми Василя Івановича та Надії Семенівни.

Василь Васильович повнорідним братом Марії Василівні (дівоче прізвище Йосипенко) та Галини Василівни (дівоче прізвище Єсипенко).

Марія Василівна (дівоче прізвище Йосипенко) та Галина Василівна (дівоче прізвище Єсипенко) повнорідними сестрами  Василя Васильовича.

Василь Іванович, батько заявників, помер 12.07.1997 року, Надія Семенівна (мати заявників) померла 29.09.2009 року. Спадщина від них перейшла до дочок, в зв’язку з чим у сина Єсипенка Василя Васильовича не було й немає жодних претензій (відсутній спір), що підтверджується його підписом під цією заявою.

Проте, в зв’язку з помилками при оформленні свідоцтв про народження дітей Василя Івановича та Надії Семенівни відмінності у прізвищах заявників. Це стає на заваді праву заявників на юридичне встановлення родинних відносин між повнорідними сестрами та братом, тобто юридичного закріплення цього факту.

Відповідно до ст. 269 ЦК України особисті немайнові права належать кожній фізичній особі від народження або за законом. Особисті немайнові права фізичної особи не мають економічного змісту. Особисті немайнові права тісно пов'язані з фізичною особою.
 
Аналізуючи вказане вище та вимоги (процедури), встановленні законом до оформлення суспільних відносин можна зрозуміти, що для реалізації вказаних вище суб’єктивних прав заявників потрібно саме юридичне встановлення факту родинних відносин.

Виправляти документи, вносити зміни до останніх ми не бажаємо, оскільки це занадто проблематично (потрібно вносити зміни в безліч документів, які заявники отримали за період часу біля тридцяти років), а також суперечить праву на ім’я Василя Васильовича, одного із заявників, який не бажає змінювати своє теперішнє прізвище. Згідно ст.ст. 294, 295 ЦК України він має таке право.

Відповідно до положень ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи за заявою громадян про встановлення факту близьких між нами родинних відносин між нами як фізичними особами.

Підтвердити факт родинних між нами відносин між заявниками може зацікавлена особа виконавчий комітет Любовицької сільської ради Малинського району Житомирської області.

Враховуючи вказане та керуючись ст. 291 ЦК України, ст. 256 ЦПК України

ПРОШУ:

встановити факт родинних відносин між заявниками, ..., а також те, що Марія Василівна (дівоче прізвище Йосипенко), Василь Васильович, Трохименко Галина Василівна (дівоче прізвище Єсипенко) рідними дітьми Василя Івановича та Надії Семенівни.

ДОДАТКИ:

21.05.2010 року

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×