Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Суббота, 16 Январь 2016 20:25

Якщо вас помилково внесли в чорний список банківські та інші фінансові установи

Оцените материал
(1 Голосовать)
Тут я, юрист Ігор Кізіма, хочу надати вашій увазі варіант виходу з ситуації, коли необхідно отримати кредит, проте вас помилково внесли в чорний список банки через те, що вине повернули кредит та маєте погану репутацію.
Справа, що трапилася зі мною - це крадіжка паспорту, на який злочинці й взяли кредит в одному із банків. Хоча від вимоги сплатити кредит благополучно відбився, я все ж перебував у банкірів у чорному списку.

Хто з вас якщо буде мати потребу звернутися до юриста з питань кредитних, з питань повернення депозитів, у випадку необхідності представити ваші інтереси перед банками, страховими та іншими фінансовими установами - радо запропоную вам свою допомогу за цілком адекватну, співрозмірну оплату.

Мій (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30, я практику з 2003 року, переважно у Києві та Київській області. У свої діяльності застосовую комплексний підхід та системне мислення. Автор посібника"Юридичні технології та нестандартне використання процесуальних інститутів", в якому й описав свій метод юридичної практики.

.....................................


ПАТ „Альфа-банк”

01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6

Кізіми Ігоря Віталійовича

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

 

Заява

 

24.07.2006 року я подав заяву провчинення злочину, передбаченого ст. 187 ККУ на ім’я начальника Соснівського РВ УМВС у м. Черкаси, за якою було порушено кримінальну справу за фактом розбійного нападу на мене та привласнення нападниками, серед інших речей, мого паспорта та мою довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, чим пізніше скористалися зловмисники (не виключено, що за співучасті з працівником вашого банку) для оформлення на моє ім’я кредиту (договір від 28 листопада 2006 року № 400169162) та привласнення отриманих кредитних коштів. Після тривалої переписки, звернень до прокуратури, НБУ, до головного офісу банку безпосередньо, до компанії, якій вами передавалося право вимоги боргу, ситуація начебто вирішилася.

Так, у звернення від 28.07.2008 я просив банк, керуючись ст.ст. 9, 31 ЗУ „Про інформацію”, ст.ст. 1, 7, 15 ЗУ „Про звернення громадян”, Положенням про порядок формування та використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями банків”, затвердженого постановою Правління НБУ від 06.07.2000 за № 279, зокрема, надіслати мені копії документів моєї вищезазначеної кредитної справи (завірені належним чином), в яких зафіксовано наступну інформацію щодо позичальника (заявника), відповідно до п.9.4 „Положення про порядок формування та використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями банків”, затвердженого постановою Правління НБУ від 06.07.2000 за № 279.


У відповідь, я отримав дуже розпливчасту «хитромудру» відповідь від 15.08.08 за № 25900-23-б/б, в якій за підписом начальника управління бізнес підтримки ЗАТ «Альфа-Банк» А.В. Костюка вказувалося, що: «дані, які викладені у заяві, підлягають ретельній перевірці. У випадку встановлення Вашої непричетності до підписання кредитного договору, Банк не буде вважати Вас позичальником і заявляти претензії щодо повернення грошових коштів».

Проте, як виявилося ця історія, ще немає щасливого кінця.

Ваш банк вніс мене в чорний список як неблагонадійного позичальника чи в бюро кредитних історій чи як там воно правильно називається. Про це дізнався я, відвідавши ваш банк, з наміром отримати кредит. Також і в інших банках мені кредит не видавали, оскільки, за поясненням працівників, мене навіть не сприймає відповідна програма для розрахунку кредиту.

Я вважаю цю дану ситуацію вкрай несправедливою та такою, що ображає мою честь та гідність порядної людини. На доказ вкажу, що у 2007 році я брав кредит на 5000 грн., у Правексбанку на навчання і сумлінно виплатив його, навіть без застосування штрафних санкцій і пені. Окрім того, вказана ситуація зашкодила мені у скрутний час отримати фінансову підтримку у банків.

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про звернення громадян»

ПРОШУ:

-        терміново, не пізніше у 10-денний строк з дня отримання цієї заяви, видалити з кредитної історії (чи як там правильно у вас називається) неправдиву інформацію щодо моєї неблагонадійності та непорядності як позичальника;

-        відповідь надати письмову за будь-якого рішення.

        З повагою,

21.11.2011                                                   Кізіма Ігор Віталійович

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×