Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 04 Февраль 2016 17:24

Заява про злочин до прокуратури щодо намагання вчинити протиправне примусове поміщення до психіатричного закладу

Оцените материал
(1 Голосовать)
У цій справі я рятував свого клієнта від змови протиправної групи осіб, що мали наміром відправити його у божевільню, оскільки немогли здолати його у суді по справі в якій він був правий і вигравав в них.
Я, як юрист зі значним стажем роботи за фахом, як магістр права з червоним дипломом (з відзнакою) настійливо рекомендую у подібних ситуаціях негайно звертатися до поліції за телефоном 102. Це чудо, що моєму клієнту вдалося вислизнути. На жаль, з давніх давен боротьба з неугодними йде по одному із зазначених напрямів - помістити такого громадянина в "дурку".

Юрист, магіст права Ігор Кізіма. Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30. Якщо маєте юридичні проблеми (питання) - звертайтеся!
.......................................

Прокуратура Сосновського району м.Черкаси

18015 м. Черкаси, вул. Б.Хмельницького, 60

(0472)47-21-14

Представник Петренчука Леоніда Федоровича

Кізіма Ігор Віталійович, 02090, м. Київ, вул. Празька, 3

 

Заява про злочин

 

14 грудня 2011 року близько 11 години я вирішив відвідати психоневрологічний диспансер м. Черкаси з метою отримання доказів безпідставності колективного звернення гр.гр. Сарказієвська О.В., Сарказієвська О.Ю., за попередньою змовою з гр.гр. Пачовою В.І., Хаксюк Н.В., Хаксюк В.М., які тричі безпідставно зверталися до вказаного медичного закладу з вимогою про проведення примусового огляду на предмет мого психічного здоров’я. 

Так, зазначені вище громадяни тричі організовували написання та збір підписів громадян (останній раз 10.06.2010 року) під колективними зверненнями про вчинення щодо мене примусової психіатричної ізоляції. Також ними умисно розповсюджується неправдива інформація серед мешканців нашої вулиці щодо стану мого психічного здоров’я.

Звернувшись у кабінет № ____ до лікаря ___________________ я запитав інформацію щодо їх виклику.

Зазначена особа, образливим для мене тоном, повідомила мене про те, що у неї достатньо підстав для того,  щоби затримати мене та викликала санітарів, повівши себе так, ніби від мене виходила реальна загроза.

Чудом мені вдалося вискочити з кабінету на вулицю, де я закрився в машині, на якій приїхав до установи. Санітари, які вибігли за мною на вулицю зупинилися та зробили вигляд, що просто вийшли на вулицю для відпочинку. З машини я зробив телефонний дзвінок Патенковій В.Ю., та повідомив їй про ситуацію, що склалася.

Вказане доводить той факт, що санітари усвідомлювали протиправність власних дій по відношенню до мене та їх намір без суду і слідства «закрити» мене як психічнохвору людину в своєму закладі, вийти вже з якого нормальною здоровою людиною в мене можливо вже не було б жодного шансу.

Під час розмови з лікарем ________________ я зрозумів, що її поведінка спричинена листом-запитом з Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області про перевірку психічного стану гр. Петренчук Л.Ф., до психоневрологічного диспансеру м. Черкаси (матеріалів перевірки ЖРЗПЗ-5426 від 10.06.2010 року), оскільки про це вона ясно зазначила у розмові.

Звернення з листом-запитом підтверджується постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 15.11.2010 року та запрошенням відвідати психоневрологічний диспансер м. Черкаси.

Беручи до уваги чине законодавство України, зокрема ст. 11 ЗУ «Про психіатричну допомогу» я вважаю неправомірними та відверто злочинними дії гр.гр. Сарказієвської О.В., Сарказієвської О.Ю., Пачової В.І., Хаксюк Н.В., Хаксюк В.М., щодо подачі зазначених колективних звернень та розповсюдження неправдивої інформації щодо мого психічного здоров’я.

Також, я вважаю протиправними дії Соснівського РВ УМВС України у Черкаській області по направленню листа-запиту про перевірку мого психічного стану, оскільки це прямо суперечить ст. 11 ЗУ «Про психіатричну допомогу». До того ж, викладення інформації щодо цього в постанові про відмову в порушенні кримінальної справи порушило ст. 6 ЗУ «Про психіатричну допомогу», згідно якої така інформація не підлягає розповсюдженню.

Вчинюється все зазначене вище з метою протиправного усунення мене від представництва інтересів довірителів (позивачів) у судових справах учасниками (відповідачами) у яких є зазначені особи.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст. 97 КПК України

ПРОШУ:

Провести ретельну перевірку (відібрати письмові пояснення та необхідні документи) у гр.гр. Сарказієвської О.В., Сарказієвської О.Ю., Пачової В.І., Хаксюк Н.В., Хаксюк В.М., щодо факту організації ними написання третьої колективної заяви та збору підписів під нею з приводу примусової ізоляції мене в психіатричному закладі охорони здоров’я.

 Відібрати пояснення у кожного підписанта третьої колективної заяви з приводу примусової ізоляції мене в психіатричному закладі охорони здоров’я, оскільки як повідомив мені гр. Патчик _____., ніяких заяв (ні першої, ні другої, ні третьої) він не підписував, хоча на одній з попередніх заяв його підпис  є.

 ВідіПати власноруч написані пояснення від заявника та Патенкової Валентини Юріївни.

Провести перевірку та надати висновок щодо правомірності дій Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області з приводу надсилання до психоневрологічного диспансеру м. Черкас листів-запитів щодо перевірки мого психічного стану та провести перевірку правомірності дій _____________ 14.12.2011 року.

Виявити винних та порушити щодо них кримінальні справи.

Обов’язково вжити заходів прокурорського реагування, спрямованих на унеможливлення подібних неправомірних діянь у майбутньому посадовими особами психоневрологічного диспансеру м. Черкас, Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області, гр.гр. Сарказієвської О.В., Сарказієвської О.Ю., Пачової В.І., Хаксюк Н.В., Хаксюк В.М.,

 

19.12.2011 року                                                 Петренчук Л.Ф.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×