Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %10 %662 %2016 %14:%Фев

Заперечення проти позову про стягнення аліментів

Оцените материал
(1 Голосовать)
Тут маємо ситуацію, в якій позивач, матір яка намагалися стягнути і аліменти в грошовій формі з чоловіка на утримання дитини і частину
нерухомості, якуй так вже фактично відступив батько дитини в рахунок сплати аліментів.

Мушу радити всім бути уважним до своїх прав і обов"зків, які мають юридичну природу, оскільки вчасне їх розв"язання збереже вам нерви і сили.
А у випадку потреби в отриманні юридичної допомоги, звертайтеся до юриста, магістра права Ігоря Кізіма.
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033
...................................................................
Уманський міськрайонний суд
Черкаської області
20300, м. Умань, вул. Коломенська, 18
Справа 705/2049/15-ц
2/705/916/15
Суддя Кімстачов О.С.

Відповідача
Чубакова О.В.
представник Кізіма І.В.
місце перебування:
вул. Празька, 12
м. Київ, 02090

Заперечення


Згідно ст.128 ЦПК України, після одержання копій ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви відповідач має право подати суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення.

Відповідач може заперечувати проти позову, посилаючись на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, відсутність у позивача права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження у справі.

Заперечення проти позову можуть стосуватися всіх заявлених вимог чи їх певної частини або обсягу.

1. Щодо уступки прав на свою частину нерухомості (житла) в м. Умань в рахунок сплати аліментів на дитини.

За час проживання спільною сім’єю ми отримали у спільну сумісну власність (приватизували) квартиру 1 у м. Умань по вул. Набережна, будинок 1.

Свою частину вказаного майно я хотів би передати нотаріально (укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на квартиру) на дитину щоби вирішити це питання раз і назавжди та уникнути судової процедури поділу майна, нажитого у шлюбі.

Згідно ст. 190 СК України той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо).


2. Позивачка вводить суд в оману, оскільки я завжди добровільно передавав гроші на утримання сина та допомагав їй. Хоча доказів у мене такої допомоги немає. Як порядна людина я передавав «з рук в руки» їй матеріальну допомогу.
Проте, на доказ цього може бути та обставина, що зі своїх доходів вона не змогла б самостійно жити сама, ростити сина та сплачувати комунальні послуги. Її доходу на це просто б не вистачило.


3. Уже декілька років я перебуваю у громадському (цивільному) шлюбі з іншою жінкою. Спільно, однією сім’єю без державної реєстрації шлюбу, в так званих «фактичних шлюбних» відносинах. Саме так юристи визначають незареєстровані державою відносини між чоловіком і жінкою. Інколи ще використовується поняття «фактичний шлюб».

Оформити наші відносини офіційно перешкоджає перебування у шлюбі з позивачкою. А відтак, я маю намір подати зустрічний позов про розірвання шлюбу. 4. Щодо участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції В зв’язку з тим, що я перебуваю у Києві, й відвідувати судові засідання в м. Умань мені утруднено через велику кількість часу та грошей, які на це належить витратити, то просив би суд постановити ухвалу про мою участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з приміщення Дніпровського районного суду м. Києва (02105, м. Київ, вул. Сергієнка, 3), згідно ст. 158-1 ЦПК України, оскільки я перебуваю (працюю) на території, яка підпадає під юрисдикцію саме цього суду та найближче територіально знаходжуся саме до приміщення суду за адресою: м. Київ, вул. Сергієнка, 3.

5. Для підтвердження добросовісності і порядності своїх дій надаю самостійно суду довідку про заробітну плату.

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 182, 190 СК України, ст. 158-1 ЦПК України

ПРОШУ:

постановити ухвалу про мою участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з приміщення Дніпровського районного суду м. Києва (02105, м. Київ, вул. Сергієнка, 3);
надати час на переоформлення власної нерухомості (частини квартири 19 у м. Умань по вул. Набережна, будинок 2) на сина в рахунок оплати аліментів; надати час на подачу зустрічного позову про розірвання шлюбу між мною та позивачкою.

Додаток:
1. Довідка про заробітну плату.
2. Примірник заперечення для позивача.
3. Клопотання про проведення судових засідань у режимі відео конференції. 19.05.2015 Чумаков Олександр Валентинович Уманський міськрайонний суд
Черкаської області

КЛОПОТАННЯ про проведення судових засідань у режимі відео конференції

Неможливість прибуття у судове засідання обумовлена тим, що на це потрібно витратити багато часу і грошей.

Однак відповідач зацікавлений в тому, щоб судові засідання відбувалися за його участі, у зв'язку з чим просить Суд забезпечити можливість його присутності у вищевказаному судовому засіданні шляхом забезпечення проведення відеоконференції.

Найближчий суд, до якого може прибути для участі у вищевказаному судовому засіданні у режимі відео конференції Дніпровський районний суд м. Києва (02105, м. Київ, вул. Сергієнка, 3).

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 741 ГПК України 1581 ЦПК України 1221 КАС України:

ПРОШУ:

1. Забезпечити проведення судових засідань у режимі відеоконференції;
2. Визначити суд, відповідальний за проведення відеоконференції під час судових засідань.

19.05.2015                                                                       представник відповідача Кізіма І.В.

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×