Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 08 Март 2016 22:32

Адвокатська монополія. А я проти

Оцените материал
(3 голосов)
Сьогодні на судовому засіданні по Флетчеру, адвокатша Флетчера заперечувала проти задоволення клопотання потерпілих щоб їх представляв юрист, магістр права Ігор Кізіма, який не є адвокатом.
Я не є адвокатом і не хочу їм бути в нашій державі, оскільки більшість адвокатом по суті аблакати і листоноші (гроші від клієнтів корумпованим суддям передають).
Я дуже люблю юриспруденцію, люблю захищати скривджених і бути причетним до відновлення справедливості.

Але, бути аблакатом в Україні або листоношею не буду.
Маю двох клієнтів, які плачуть від таких адвокатів, а я змушений тепер виправляти ситуацію - рятувати громадян, яких вони у відкриту злили прокурору і опонентам.

Крім того, злочинна організація, що називає себе "держава" Україна хоче побудувати таку адвокатуру, яка буде повністю підконтрольна системі і до того ж, зробити з адвокатів, для певного кола чиновників при адвокатуру, годівницю.

У справі Флетчера і мені, і моїм клієнтам пощастило. Кримінальний процесуальний кодекс 1960 року дозволяє мені бути представником потерпілого. Новий вже забороняє. І шкода.

На підставі - забезпечення якісної та гарантованої безоплатної правової допомоги - "держава" стверджує, що тільки адвокати на таке будуть здатні.

І для того щоб стати адвокатом вимагають багато грошей і проходження стажування (рабства на когомь зі своїх адвокатів).

А я ось зрозуміти не можу. Чим я, магістр права, який має диплом з відзнакою, і практику з 2003 року гірше аблакатов і листонош, які займаються рішалово в судах?

Чому мене (і багатьох таких як я) зрівняли зі студентами. А якщо суддя, після того як закінчить кар'єру судді захоче стати адвокатом - він теж повинен проходить стажування разом зі студентами, які щойно закінчили ВНЗ ?. Нерозумно, чи не так?

Підводячи підсумок скажу: я категорично проти адвокатської монополії принаймні, в нашій "Гондурасії".

Держава істотно наступить цим на горло і без того безправному народу.

Хоча можна практикувати постаратися і з адвокатською монополією. Може допомогти технічні прогрес.

Наприклад, підказки клієнту пересилати смс-повідомленнями та інше. Але це вже як крайність.

Сподіваюся, що поки у нас буде така правова система як в інших цивілізованих країнах, що можна буде без шкоди для народу влаштувати адвокатську монополію в судах, "держава" визначить адекватні і справедливі вимоги в перехідний період.

Юрист, магістр права Ігор Кизима
Тел .: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×