Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 16 Март 2016 19:13

Заява про укладення та клопотання про визнання мирової угоди

Оцените материал
(1 Голосовать)
Ця заява є зразком в моїй практиці, як можна гарно обміркувавши справу і вибудувавши стратегію захисту, дійти з банком мирової угоди на тих умовах, які б влаштували всі сторони.
Щоби добитися якомога зручніших умов такої угоди для позичальниці потрібно було показати банку, що суд з нею обернеться тривалим судовим розглядом і невідомо чи принесе банку успіх - повернення грошей.

А для цього мною, Кізіма Ігорем Віталійовичем, юристом, магістром права, було зроблено кілька позовів від позичальниці до самого банку. До того ж, обставини справи дозволили зробити ці провадження у різних судах. Така тяжба для банку була менш привабливою, ніж досягнення згоди за мирової угоди.

Якщо вас спіткало таке саме, або аналогічне лихо варто відразу ж звертатися до юриста, магістра права Ігоря КІЗІМА.
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033

 

 

Дарницький районний суд м. Києва

02093, м. Київ, вул. Севастопольська, 14

Справа № 2-312-1/09

Суддя _________________

 

 

Пельменова Ірина  Василівна

02093, м. Київ, вул. Новодарницька, буд. 6

 

 

 Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк «Родовід»

__________________________________________

__________________________________________

 

 Заява про укладення та клопотання про визнання мирової угоди

 

Ми, Пельменова Ірина Василівна та Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк «Родовід», (надалі – Сторони) в особі повноважного представника ________ _____ _______ на підставі довіреності № ___ від ______, (надалі – Банк) з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок у справі № 2-312-1/09 за позовом ВАТ Комерційний банк «Родовід» до Пельменової І.В., про стягнення заборгованості за кредитним договором уклали мирову угоду про наступне:

1. Пельменова Ірина Василівна погашає заборгованість за кредитним договором  № ___ від 02.09.2005 року в частині заборгованості за кредитом («тіло кредиту») у сумі ______ (прописом) грн., та заборгованості по сплаті відсотків у сумі _____ (прописом) грн.

2. Банк відмовляється від претензій за кредитним договором  № ___ від 02.09.2005 року в частині стягнення заборгованості по комісії за користування кредитом у сумі ______ (прописом) грн., та від претензій в частині стягнення заборгованості по пені в сумі ______ (прописом) грн.

3. В разі, якщо погашення боргу, визначене п. 1 цієї заяви, затягнеться на строк більший, ніж ____ (днів, міс. років),  Пельменова Ірина Василівна зобов’язується сплатити на користь банку штраф у розмірі _____ (прописом) грн.

4. Іпотечний договір, укладений в забезпечення кредитного договору, відповідно до якого Пельменова Ірина Василівна передала в іпотеку квартиру в м. Києві, яка належить їй на праві приватної власності, припиняється цією угодою.

5. Судові витрати на розгляд справи № 2-312-1/09 покладаються на Пельменову Ірину Василівну.

6. Сторони мають належне уявлення про сутність цієї заяви і всіх її елементів, та подають клопотання щодо постановлення ухвали про визнання мирової угоди, зміст якої викладений в цій заяві.

Враховуючи вищевказане та керуючись п. 3 ст. 31, ст. 175, п. 4 ч. 1 ст. 205 ЦПК України

 

ПРОСИМО:

 

визнати укладену між нами мирову угоду і закрити провадження у справі. Наслідки закриття провадження у справі, передбачені ч. 3 ст. 206 ЦПК України нам роз’яснені і зрозумілі.

 

 

___._____.2009                                                                                  Пельменова Ірина Василівна

 

 

 

___._____.2009                                                                                   Відкрите акціонерне товариство

                                                                                                               Комерційний банк «Родовід»

                                                                                                               ПІБ повноважного представника

                                                                                                               Підпис

                                                                                                               МП

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×