Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 02 Май 2016 20:51

План для розробки юридичної технології на захист прав О. Ярига на влаштування паромної переправи Орловка-Ісакча

Оцените материал
(1 Голосовать)
Цей план розроблено мною на виконання юридичної технології, спрямованої на захист інтересів Олександра Яриги, який вважає порушеними свої права щодо створення та влаштування поромної переправи з Орловки до Ісакчі (Румунія) через р. Дунай
Продовжити виконання юридичної технології не вдалося, так як пан Ярига виявився шахраєм.

Він не оплатив виконану роботу. До того ж, виманив з моєї сторони підписаний мною договір про надання правових консультацій. Тепер цей договір він використовує в своїх шахрайських схемах по видурюванню грошей у спонсорів свого проекту ( з пояснень заступника губернатора Одеської обласної адмінстрації Ю.Димчогло).

Тому я прошу вважати підписаний мною договір з паном Ярига ТОВ "Поромна переправа "Орловка-Ісакча" недійсним.

Якщо ж кому потрібна юридична допомога - звертайтеся до магістра права, юриста
Ігоря Кізіма
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033
......................................................................................

1. Позови та скарги щодо перешкоджанню діяльності конкурента (наприклад, позов про заборону надавати йому дозволи на розроку проекту землеустрою, позов щодо захисту прав інтелектуальної власності, звернення до Президента, Кабміну тощо)

2. Робота про оприлюднення протиправної діяльності конкурента ( можна створити громадський рух (люди на Вашу підтримку щоби об’єднувати в одну організацію) типу того, запис роликів які розказують правду та розміщення їх на тубі, проводити роботу щоби Саакашвілі спростувати інформацію поширену ним ( і ролік на його каналі ютуба або видалив або змінив і зазначив, що є й Ви в цій ситуації також). Якщо ні – позов.

4. Позови та скарги щодо отримання Вами дозволу та сприяння органів влади (позов про захист вас як інвестора, звернення у відповідіні комітети із захисту прав інвесторів, прав інтелектуального права власності).

5. Як варіант створити з кимось з Румунії спільне підприємство ві від нього (так солідно буде) звертатися до наших органів влади. До Румунських органів влади тощо. Бо це Європа і вона ревносто має ставитися до корупції і до порушень прав інтелектуальної власності)Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×