Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 10 Август 2016 18:39

Скарга на неналежний розгляд та неналежну відповідь на нашу скаргу щодо саботажу справи з притягнення Флетчера до відповідальності

Оцените материал
(1 Голосовать)
Всі дії, які можливо було спробувати в межах кримінальної справи за обвинуваченням Флетчера у шахрайстві і ще в цілому букету злочинів, ми вчинили.
Кожна наша дія, наше клопотання і реагування на них як суду, так і прокурора свідчить про одне - Флетчера кришують великі посадорві особи, вірогідно що й з самої Генеральної прокуратури.

А тому ми прийняли рішення виводити Генерального прокурора на чисту воду - домогтися з ним особистої зустрічі. Написали про це прохання, а отримали формальну відписку.

Тепер нашим завданням є оскарження всіх таких відписок, подаючи скаргу саме на того чиновника (рангом понище), який відмовив у належному розгляді скарги, чиновнику Генпрокуратури, що сидить рангом повище.

Таким чином, вони не зможуть (оскільки це явно буде протиправним) доручити кожну таку скаргу розглядати чиновнику, який менший за рангом, того чиновника, на якого скаржимося, то таким чином в решті-решт дійдемо й до самого.. Генерального прокурора України.

У кого є юридичні проблеми - звертайтеся!
Юрист, магістр права Ігор Кізіма завжди допоможе вам у їх вирішенні
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033
............................................................................................

Генеральному прокурору України

по кримінальній справі № 01-12124 по обвинуваченню Томаса Роберта Флетчера Третього, Солов’йова А. Б., Савловича С.В. та інших

представник потерпілих

Кізіма І.В.

(адреса для листування)

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

096-545-40-33Скарга

на неналежний розгляд та неналежну відповідь заст. начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення А.СЬОМІЧа

на нашу скаргу від 21.06.2016 року за № 3

щодо саботажу справи з притягнення Флетчера до відповідальності, що призводить до унеможливлення відшкодування завданої потерпілим шкоди

 

21.06.2016 ми, що нижче підписалися, звернулися зі скаргою (вх.№ 3)  щодо саботажу справи з притягнення Флетчера до відповідальності, що призводить до унеможливлення відшкодування завданої потерпілим шкоди, на підставі ст.ст. 9, 22 ЗУ «Про прокуратуру», ЗУ «Про звернення громадян».

Відповідь, що отримана нами, від 14.07.2016 року за № 21/2-5284-10, як раз і підтверджує наше твердження, що справу щодо притягнення до відповідальності Флетчера та відновлення справедливості щодо потерпілих – повернення вилучених у ним чималих сум коштів – саботують навіть у Генеральні прокуратурі України.

Відповідь від 14.07.2016 року за № 21/2-5284-10, підписана А.Сьоміч є формальною, бездушною та протиправною.

Скаргою від 21.06.2016 року ми просили особистого прийому Генеральним прокурором України, оскільки і зверталися до нього і прямо зазначали про це у зверненні. Проте, нам у оскаржуваній відповіді не було запропоновано особистого прийому не те, що безпосередньо Генпрокурором, а взагалі – прохання особистого прийому проігнороване. Що є грубим порушенням як ЗУ «Про звернення громадян», так і галузевих наказів Генпрокурора щодо організації і проведення особистого прийому громадян.

 Враховуючи вказане та керуючись Конституцією України, Конвенцією про захист прав і основоположних свобод людини і громадянина, ЗУ «Про прокуратуру»

ПРОСИМО:

- притягнути до відповідальності заст. начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення А. Сьоміч за неналежний розгляд і формальну відповідь на скаргу від 21.06.2016 року за № 3;

- розглянути належним чином скаргу від 21.06.2016 року за № 3, на розгляд скарги Генеральним прокурором України запросити скаржників (потерпілих, які самі виявляють бажання прийти на особистий прийом з мотивів цієї скарги), так як складність та заплутаність справи допоможе виявити всі необхідні моменти для якісного, об’єктивного та неупередженого реагування

та в межах наданих повноважень як Генеральному прокурору України вжити всіх можливих дій, спрямованих на: 1) якісне представництво в суді державного обвинувачення за яким потерпілі та прокурор на одній стороні – стороні обвинувачення; 2) негайно зобов’язати відповідну посадову особу, прокурора Генеральної прокуратури внести відомості в ЄРДР з приводу незаконних дій щодо арештованого майна та майна визнаного по справі речовими доказами; 3) вжити дій щодо перевірки законності отримання підсудними лікарняних;  3) інші прохання будуть уточненні під час особистого прийому.

Додатки, необхідні для розгляду звернення, були додані до скарги від 21.06.2016 року.

 

08.08.2016                                                                 Кізіма І.В.                                                                                  

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×