Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 09 Сентябрь 2016 19:03

Як розводять людей на купівлі товарів в групах. Автоплани та т.п.

Оцените материал
(1 Голосовать)
Претензія, що подана нижче - це мій початок у відстоюванні свого клієнта, який клюнув на вудочку шахраїв, що організували схему з купівлі товарів у групах.
Компанія Приват-плюс обіцяла золоті гори і автомобіль вже по спливу пари місяців по підписанні договору. Проте, такого не сталося. І гроші добровільно, без звернення до юристів і судів повернути вони не бажають.

Проаналізувавши судову практику у подібних справах, я приходжу до висновку, що деякі суди (судді) в долі.

Вірніше, більшість судів в долі, бо в жодному разі неможливо щоби такі пройдисвіти і шахраї вигравали справу. Це протиправно, не справедливо. І лише за допомогою буквоєдної позитивістики і суддів-юристів, які за допомогою буквоєдства викручують вигідні і потрібні їм рішення можлива така ситуація.

Також така ситуація можлива із-за того, що у нас ще дуже багато лохів. Будемо говорити відверто. Довірливих, наївних людей багато, що приманюють таких як Флетчер, Автопланів та інших пройдисвітів.
............................................................................................................................

ТОВ «КОМПАНІЯ «ПРИВАТ-ПЛЮС»

ДП «ПЛЮС»

ТОВ «КОМПАНІЯ «ПРИВАТ-ПЛЮС»

ДП «ТОР»

ТОВ «КОМПАНІЯ «ПРИВАТ-ПЛЮС»

36007, м. Полтава, вул. Ковпака, 57А

 Гончарова Григорія Григоровича

Дніпропетровська обл.,

 

 

 

ПРОПОЗИЦІЯ

26 листопада 2010 року я помилково, чому сприяла й Ваша сторона, підписав два договори за одним і тим же номером № 005374 щодо надання послуг, спрямованих на придбання товару та щодо консультаційних послуг щодо програми діяльності Приват-плюс.

Тривалий час я сплачував платежі, визначені договором, а також вступний платіж та платіж за консультаційним договором, сподіваючись на те, чого не може бути в силу шахрайської природи пірамідальної схеми по купівлі товарів у групах та дійсної економічної ситуації в Україні, яка не може (і вам про це добре відомо) мати успішну реалізацію. Це все роз’яснив мені юрист і я жахнувся такій безсовісності з вашого боку, коли шахрайським чином «розвели» навіть трударя на землі.

Моя пропозиція полягає в наступному. Ви повертаєте мені у строк не менш, ніж місяць від часу отримання цієї пропозиції суму коштів, сплачених мною як щомісячні загальні платежі (________________ грн.), а я не заявляю вимог на вступний внесок та плату за консультування щодо умов програми.

В протилежному випадку я змушений буду звернутися до суду з вимогою про стягнення не лише всіх сплачених мною платежів, а й моральної шкоди.

Паралельно я розпочну розповсюджувати інформацію про те, що ви займаєтеся нечесною підприємницькою практикою як мінімум, а як максимум – умисно провертаєте протиправні схеми, надаючи їм лише вигляду законності через укладення цивільно-правових договорів.

Також, я на підставі аналізу судових рішень з Єдиного державного реєстру шляхом співвідношення виграних проти вас справ з програними доведу Генеральному прокурору України умисел щодо вчинення злочину, до того ж і не одного.

Я думаю, що Ви погодитеся, що моя пропозиція щодо повернення мені лише суми щомісячних загальних платежів є вигідною пропозицією.

Для кінцевого переконання Вас у вигідності прийняття моєї пропозиції  окреслю в в загальних рисах (не розкриваючи всіх подробиць) свою правову позицію по суті питання.

Згідно з ч.6 статті 19 Закону України «Про захист прав споживачів» правочини здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними. До нечесної підприємницької практики згідно пункту 2 частини 1 статті 19 вищевказаного Закону відноситься і будь-яка діяльність, що вводить споживача в оману. Одним з видів такої діяльності у відповідності до пункту 7 частини 3 статті 19 Закону України «Про захист прав споживачів» є утворення, експлуатація або сприяння розвитку пірамідальних схем, коли споживач сплачує за можливість одержання компенсації, яка надається за рахунок залучення інших споживачів до такої схеми, а не за рахунок продажу або споживання продукції, що встановлено судом по даній справі.

У відповідності до ч.1 статті 18 Закону України «Про захист прав споживачів» виконавець не повинен включати у договори із споживачем умови яких є несправедливими.  Згідно з пунктом 4 частини 3 статті 18 даного Закону несправедливими є умови договору про встановлення жорстких обов’язків споживача, тоді як надання послуги обумовлене лише власним розсудом виконавця.  

Пунктом 5.3 Програми діяльності Приват-Плюс, в якому зазначено, що у разі невиконання своїх поточних зобов’язань, передбачених договором та програмою я не буду допущений до участі у Асигнаційному акті, тобто я не зможу отримати техніку, що є жорстоким обов’язком споживача, ступінь тяжкості порушення, вирішується виконавцем і навіть у випадку зовсім малозначного порушення поточних зобов’язань, я  буду позбавлений права на отримання коштів на придбання товару.

Звертаю вашу увагу, що укладаючи договір про надання консультаційних послуг, я вважав, що він є елементом договору про надання послуг, спрямованих на придбання товару, а не самостійними договорами і їх підписання було обов’язковою умовою отримання мною техніки, обумовлено це було наступним: договори укладалися в один день та під одним номером; зі сторони виконавця послуг договори підписувалися одним представником; договори мали спільні додатки; платежі за договори про надання консультаційних послуг та за договорами про надання послуг, спрямованих на придбання товару сплачувалися мною на один і той самий розрахунковий рахунок, що належить ТОВ «Компанія «Приват-Плюс».  

Також через майстерне переконання (а фактично введення в оману) мене працівником-консультантом, я вважав аж до часу розмови з юристом, що договір між нами укладено про кінцеве отримання мною техніки, а не договір про надання послуг, спрямованих на придбання товару. Введення мене в оману сприяв також дрібний шрифт, за допомогою якого виготовлено текст як самої програми, так і договору до неї.

В разі прийняття моєї пропозиції прошу перерахувати кошти на р/р Private Bank # 1772 46120 5412 0042 Гончарова Григорий Григорьевич.


Також варто вказати, що раніше до написання цієї пропозиції я надсилав Вам лист про розірвання договору, у спосіб, передбачений самим договором, проте відповіді до цього часу не отримав.

 

11.12.2011                                                  представник Кізіма І.В.                

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×