Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 27 Сентябрь 2016 12:51

Як зняти арешт з майна накладеного державною виконавчою службою -позовна заява до Ірпінського міського суду

Оцените материал
(6 голосов)
В цій справі державні виконавці (чи нотаріус) чи інша особа яка вносила дані в реєстр заборони відчуження майна невірно зазначила ім"я боржника
що стало підставою для деяких непорозумінь - на кого ж таки накладено арешт - вірніше на чиє майно накладено арешт.

Проте, оформивши вірно позовну заяву вказане вдалося розв"язати

Якщо у вас є аналогічні, або будь-які інші юридичні питання - звертайтеся!
Ігор КІЗІМА, юрист, магістр права
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033
.............................................................................................................................................................................................

 

Ірпінський міський суд Київської області

08200, м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7

позивач

Хватов Олег Олександрович

..адрес прописки, з ідексом, телефон…

 представник Кізіма І.В.

відповідач

Деснянський районний відділ Державної виконавчої служби міста Києва

Головного територіального відділу управління юстиції у місті Києві

вул. Бальзака, 64 м. Київ, 02232

тел./факс 515-80-22


                                                      ПОЗОВНА  ЗАЯВА
                                             про зняття арешту з майна

   Я, позивач по справі, Хватов Олег Олександрович, у 2006 році мав борг, який вже погасив, перед громадянкою Боровіковою Л.П.

   В 2016 році я спілкуючись з нотаріусом виявив, що на все моє майно накладено арешт. Відповідний витяг надам у судовому засіданні, а до цієї позовної заяви додаю його копію на 2 аркушах.

    На моє звернення до відповідача – виконавчої служби – було надано відповідь від 15.08.2016 року за № 05-Н, згідно якої вони зазначають, що мій борг перед громадянкою Боровиковою Л.П., виплачено і станом на 15.08.2016 року відповідний виконавчий документ на виконанні не перебуває, а виконавче провадження закінчене.


  Також, цим листом, мені рекомендовано задля зняття арешту з усього майна звернутися до суду. Нерухоме майно (виключна підсудність) знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Нове Шосе, 1

       Відповідно до ст. 317 ЦК України, власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

     Згідно ст. 319 ЦК України, власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

     Відповідно до ст. 321 ЦК України  право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.

Статтею 391 ЦК України передбачене право власника майна вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпоряджання своїм майном.

Згідно статті 16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Одним із способів захисту є відновлення становища, яке існувало до порушення.

     За частиною 2 статті 19 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», підставою для реєстрації обтяження є в тому числі й рішення суду, що набрало законної сили.

     В зв’язку з тим, що виконавче провадження щодо мене закінчене відповідною постановою, а арешт на все моє майно в супереч вимогам законодавства України, не знятий, має бути  постановлене рішення суду саме на мою користь.

   Відповідно до ч.2 ст.30 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» дії або бездіяльність державного реєстратора  можуть  бути оскаржені до суду.

     Відповідно до ч.2 ст. 114 ЦПК України, позови  про  зняття  арешту  з  майна  пред'являються  за місцезнаходженням цього майна або основної його частини. В зв’язку з цим даний позов подається до Ірпінського міського суду Київської області.

   Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 3, 15, 119, 120 ЦПК України, ст. 30 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст. ст. 15, 16, 319, 321, 391 ЦПК України,


ПРОШУ:

1. Зняти арешт зі всього нерухомого майна Хватова Олега Олександровича, який зареєстрований в Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна за №4316457.
2. Виключити з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна запис від 04.01.2002 року за № 4126151  про арешт  всього майна Хватова Олександра Олександровича, враховуючи що у записі невірно вказане моє ім’я (помилково замість «Олег», зазначено «Олександр»).

Додатки (копії):

1. Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження нерухомого майна – 2 арк.
2. Відповідь з Деснянськийого районного відділу Державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального відділу управління юстиції у місті Києві

3. Квитанція про сплату судового збору (оригінал).

4. Примірник позовної заяви та додатків для відповідача.

 

            20.09.2016                                   представник позивача Кізіма І.В.      

           

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×