Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 16 Ноябрь 2016 19:29

Клопотання про витребування доказів у справі щодо позбавлення права користування житловим приміщенням

Оцените материал
(2 голосов)
Вказане нижче клопотання є додатком до справи щодо позбавлення права користування житлом
Сама заява знаходиться тут http://ut.kiev.ua/yuridicheskaya-praktika/item/1929-zayava-pro-zminu-predmetu-pozovu-z-negatornogo-pozovu-na-pozbavlennya-prava-koristuvannya-zhitlom.html

Цим клопотанням ми мали на меті забезпечити докази по справі для того щоби мати можливість позбавити права користування відповідача разом з малолітніми дітьми, довівши суду, що як відповідач, так і її діти мають альтернативне житло.

Якщо вам є потреба у юридичних консультаціях - звертайтеся що юриста, магістра парва Ігоря Кізіма
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
................................................................................................................

Святошинський районний суд м. Києва
суддя  Семаніва Ю.В.
Справа:   Справа № 759/9647/16-ц


Клопотання

про витребування доказів

 

Згідно з положенням cт. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Складнощі полягають в тому, що ту інформацію, яка знадобиться суду для повного, об’єктивного та неупередженого розгляду справи не нададуть позивачеві безпосередньо, навіть якщо позивач подасть відповідні запити в рамках законів України «Про інформацію» та про «Доступ до публічної інформації» поза як така інформація не є публічною.

Для справедливого вирішення справи необхідно з’ясувати чи є достатньо забезпеченою відповідач, її чоловік для забезпечення своєї дитини житлом, чи є на праві власності в них відповідне житло, чи є вони для цього достатньо фінансово спроможними.

В зв’язку з цим належить витребувати:

1) У Державного підприємства "Інформаційно-ресурсний центр" (04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 4) інформацію з ЄДРПОУ

Чи є Алла Олексіївна, Сергій Олександрович засновником, бенефіціаром будь-яких юридичних осіб та яка їх частка в статутному капіталі таких юридичних осіб?

Державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр» є технічним адміністратором єдиних та державних реєстрів, держателями яких є Міністерство юстиції України та Державна регуляторна служба України, а тому така інформація наявна у нього в силу вимог закону.

2) В Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності

Національної поліції України (вул. Інститутська, 29-А, м. Київ,  для листування: вул.  Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601) інформацію з Державного реєстру власників транспортних засобів

Чи є Алла Олексіївна, Сергій Олександрович власниками транспортних засобів, якщо є, то якими саме?

В Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності

Національної поліції України така інформація має бути наявна в силу вимог закону.

3) У Державної фіскальної служби України (04053, м. Київ, Львівська пл., 8.) інформацію щодо декларацій Алли Олексіївни та Сергія Олександровича про їх майновий стан.

У ДФС України така інформація має бути наявна в силу вимог закону.

4)  У Міністерства юстицій України інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо наявності на праві власності у  Алли Олексіївни, Сергія Олександровича нерухомого майна на праві приватної власності, його опис та житлові технічні характеристики.


Держателем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно є Міністерство юстиції України, а тому у цієї особи наявна така інформація.

 Ідентифікаційний податковий номер ... – 30..19702

Ідентифікаційний податковий номер ...ровича - 31..398

 

На підставі викладеного та керуючись cт. 137 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

 

 витребувати у зазначених осіб інформацію, що вказана вище, а оригінали відповідей надати для огляду в судовому засіданні позивачу (його представникові).

 

 15.11.2016                                                                    представник Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×