Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 18 Ноябрь 2016 20:08

Заява про виклик свідків

Оцените материал
(1 Голосовать)
Дуже часто у такій простій заяві як заява про виклик свідків роблять помилки, через що суди відмовляють у виклику і допиті свідків
Позаяк потрібно лише вказати ПІБ свідка, адресу або місце роботи, і обставини, які цей свідок може підтвердити, максимально точно і в повному обсязі.

Якщо вам потрібна юридична допомога - юрист, магістр права Ігор КІЗІМА надасть вам таку допомогу
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
...................................................................................................

Святошинський районний суд м. Києва

суддя  Семаніва Ю.В.


представника позивача Кізіма І.В.


Заява

про виклик свідків


У відповідності до ст. 10 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Суд сприяє всебічному і повному з’ясуванню обставин справи.    

Як передбачено ст. 60 ЦПК України, кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір.

    Доказами, як встановлено ст. 57 ЦПК України, є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко – і відеозаписів, висновків експертів.

    Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи (ст. 50 ЦПК України). Показання свідка – це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи (ст. 63 ЦПК України).

Згідно ст. 136 ЦПК України у заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити.

Свідки, яких я прошу викликати і допитати в суді:

1) Олена Олексіївна, м. Київ-170, вул.

            Бачила побої В.О. 20 лютого 2016 р., коли зустрічалась з матір"ю.

            У лютому-березні місяці 2016 р. неодноразово навідувала матір і бачила відсутність речей та меблів сім"ї Алли.

            27 березня 2016 року бачила вікно, яке розбила Алла. Також в цей день стала свідком того, як А. зі своїм чоловіком за власним бажанням в присутності міліції остаточно звільнила займане приміщення та винесла з будинку кухонні меблі загального вжитку.

            Допомагала В. сплачувати комунальні послуги та заборгованість за електроенергію з лютого місяця 2016 р. після виселення родини Алли.

            Після того, як Алла розбила вікно було встановлено систему відеонагляду за будинком.

2) Віталій Дмитрович, м. Київ-170, вул.

            Приїзжав до Віри додому 5 та 6 березня 2016 року та бачив відсутність одягу, меблів і особистих речей  Алли, її чоловіка та їхної дитини. Також 27 березня 2016 року був присутній при тому як Алла приїхала забрати плаття для дитини і вибила вікно, потім вирішила звільнити кімнату, яку займала для проживання родини О.О. В цей же день визвала міліцію щоб вивести меблі загального вжитку. У квітні місяці 2016 р. було вирішено встановити систему відеонагляду за будинком та нічне освітлення після подій 27 березня 2016 р.

3) Валентина Федорівна, м. Київ - 170, вул. Верховинна,

            23 лютого 2016 р бачила побої Віри Олексіївни, яку побила Алла.

4) Володимир Дмитрович, м. Київ-170, вул.

            Підтвердить інформацію, що з кінця лютого (після 20 лютого) 2016 р. Алла зі своєю родиною в будинку позивача не проживала. Вивезла свої меблі (шкаф та кровать) з кімнати, де проживала.

                       В березні місяці бачив побої Віри.

            27 березня 2016 р. бачив розбите вікно. Поліція стояла біля двору, Алла зі своїм чоловіком речі грузила в свою машину.

5) Нінель Миколаївна, м. Київ-170, вул.

            Засвідчує, що з лютого місяця 2016 р. Алла зі своєю родиною не проживає в будинку В. В березні місяці 2016 р.бачила побої Віри.

 

На підставі викладеного та керуючись cт. 136 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

 - викликати та допитати вказаних вище свідків.

 

15.11.2016                                                                       Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×