Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 16 Декабрь 2016 02:23

Про самий справедливий суд. Цікаво для всіх - консультація Ігоря Кізіма

Оцените материал
(3 голосов)
Тут подаю приклад того, як я, Ігор КІЗІМА, юрист, магістр права, надаю письмові аргументовані консультації за завданням своїх клієнтів.
Зверніть увагу, на рівень аргументації. І що головне, на те що пропонуються альтернативні рішення. З метою зберегти сили і гроші мого клієнта.

Плюси такої консультації: ви отримуєте правдиву, об"єктивну відповідь і зберігаєте свої гроші і сили, хоча й оплачуєте таку консультацію.

Також з цієї консультації ви дізнаєтеся дещо про наш справедливий Апеляційний суд м.Києва

Якщо вам потрібна юридична консультація - звертайтеся до мене
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
E-mail: utk2012Аbigmir.net, skype: k0965454033
.........................................................................................................
Русская версия http://ut.kiev.ua/yuridicheskaya-praktika/item/1958-o-samom-spravedlivom-sudoustroystve-i-ukrainskom-sude-interesno-kazhdomu.html

1. Оскаржувати це рішення не раджу. Апеляцію подавати з огляду на наших суддів і практику їх відношення до таких справ НЕ РАДЖУ. втратите гроші і час.

Я ніколи не раджу клієнтам оскаржувати рішення судів, якщо вони не перешкоджають подачі іншого позову і не встановлюють незручної преюдиції.

До того ж, ви ніколи апеляцію не переконаєте в тому, що не було необхідно було пройти всю позасудову процедуру вирішення спору з вашим сусідом Опанасенком.

2. ст. 55 Конституції України надає право безпосереднього звернення до суду з будь-якого спору громадянину. Однак Земельним Кодексом встановлено принцип добросусідства, і як я вже казав Апеляційний суд це не той суд що любить копатися у деталях та встановлювати обставини справи, а згідно ЦПК ми можемо в нього попросити лише покопатися в матеріалах справи. Немає такого, щоби просити їх повернути справу на повторний судовий розгляд в першу інстанцію.

3. Дійти висновку, що будинок ваш побудований з порушенням будівельних правил можливо лише згідно висновку судово-будівельної експертизи або технічного паспорту БТІ (приписка про самобуд або що не введено в експлуатацію). Якщо цього немає суд не має права припускати ці обставини, оскільки не є фахівцем в цих питаннях. А суддя тупо посилається на схему з БТІ, при цьому якщо будинок порушує правила, то його не вводять в експлуатацію. Однак я ж писав вже, що таке наш Апеляційний суд.


4. Якщо суд посилається в рішенні на неприйнятні параметри для сервітуту, то мав би вказати ці параметри, та ті параметри яким ці параметри не відповідають. Однак наш Апеляційний суд ще гірше судів першої інстанції.

Взагалі юрист має вижатися на 100500 відсотків щоби виграти справу у першій інстанції.


Для чого я все вам розписав? Адже я не раджу оскаржувати рішення. А тому що все це можна врахувати для подачі позову по-новому після проходження процедури досудового врегулювання спору.
Наприклад, позов може бути з вимогою до відповідача (сусіда) про укладання договору сервітуту.

З повагою, Ігор Кізіма, юрист, магістр права

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×