Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 01 Январь 2017 19:57

Клопотання про проведення експертизи в кримінальному провадженні

Оцените материал
(4 голосов)
В нашій справі слідча уперто не хоче призначати експертизу, тоді як наше повідомлення про кримінальне правопорушення базується в основі своїй на висновках спеціалістів.

Якою хитрістю хочу я поділитися з вами у цій статті, друзі мої. Адже ви знаєте, що я не терплю стандартів і шаблонів, а до юридичного захисту відношуся завжди креативно і творчо.

Зверніть увагу на те, що для попередніх доказів наявності складу кримінального правопорушення ми зверталися у приватному порядку до відповідних специалістів - дипломованих фахівців в тій чи іншій галузі знань.

Саме завдяки таким висновкам спеціалістів у справі, ні слідча, ні слідча суддя не зможуть вчинити дії щодо закриття кримінального провадження поки наші висновки спеціалістів не спростують висновки експерта.

А вони, звісно прагнули б, закрити це провадження без таких експертиз.

Якщо вам знадобиться юридична допомога, то берете телефон і набираєте ось ці телефони Ігоря КІЗІМА. Для вашої зручності є всі мобільні оператори
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
skype: k0965454033
..............................................................................

Дніпровський районний суд м. Києва

 

кримінальне провадження № 12016 10104000 2752

від 27.02.2016 року

 

 

Кізіма Ігор Віталійович

Контактні дані:

02090, м. Київ, вул. Празька

(063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30

 

Клопотання

про проведення експертизи

 

Слідчим відділом управління поліції в Дніпровському районі Головного управління Національної поліції в м.Києві проводиться досудове розслідування кримінального провадження № № 12016 10104000 2752 від 27.02.2016 року за ознаками кримінального правопорушення , передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 190 КК України (ст..слідча Нежур М.А.).

Неодноразово як слідчому, так і прокурору подавалися мною клопотання про залучення експертів (фахівця економіста та фахівця психолога, психіатра) для проведення експертиз з питань, викладених у висновках спеціалістів, доданих до повідомлення про кримінальне правопорушення в прокуратуру 22.02.2016 року та опер групі (о/у Пастух) від 20.02.2016 року під час виїзду на місце злочину.

Окрім цього  прохання про експертизу було викладено в самому повідомленні про вчинення кримінального правопорушення, згідно якого почалося досудове розслідування даного кримінального провадження.

Однак до цього часу експертизу ні слідчий, ні прокурор не призначав.

У повідомленні про вчинення правопорушення зокрема вказувалося про таке. Близько 12 години 20.02.2016 року Кізіма Ігор Віталійович, Федоренко Сергій Олегович, Корнієнко Владислав Олексійович, Кравцов Іван Павлович та Клюшнік Володимир Іванович, що нижче підписалися, викликали наряд поліції за адресою м. Київ, вул. Марини Раскової 11б та повідомили, що злочинна група людей, серед яких є рецидивіст Флетчер, який коли з’явилася поліція втік, за допомогою гіпнозу виманюють у громадян гроші.

При цьому опергрупі ми передали два висновки спеціалістів, які на основі аналізу відеозапису виступу (тренінгу) Флетчера від 16.01.2016, який відбувся у готелі «Турист», м. Київ о 14.00. Запис зроблений гр. Володимиром Миколайовичем. Відеозапис, так само як і самі висновки спеціалістів, додавали до повідомлення на диску DVD-R.

Згідно висновку спеціаліста-психолога, доцента кафедри загальної психології факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.м.н. Олександром Анатолійовичем, Роберт Флетчер використовує гіпноз та НЛП. Застосування прийомів некласичного еріксонівського гіпнозу однозначно перетворює особистість слухача чи читача у змінений стан, який характеризується неповним або повною відсутністю власного свідомого контролю з боку об’єкту впливу.

Це слід розглядати як перетворення людини у частково або повністю психічно неадекватну, тобто юридично недієздатну у психічному плані. Вчинки, які людина може зробити в такому стані, є наслідком навіювання та не знаходяться під свідомим контролем людини, яка стала об’єктом такого впливу.

Самостійно протидіяти чи контролювати такий сугестивний вплив пересічна людина нездатна. Крім того, внаслідок невиведення людини з такого стану після закінчення сеансу сугестії, післядія такого впливу може призвести до небезпечних форм поведінки у подальшому навіть у непов’язаних із тематикою тренінгів, що проводить Р.Флетчер, ситуаціях.

Таким чином, сугестивні прийоми, що застосовує у своїй діяльності Роберт Флетчер, є неприпустимими з точки зору психічної безпеки для особистості людини та здатні привести до небезпечних наслідків для психічного здоров’я та соціального становища. Вчинки, які людина можє робити внаслідок такого впливу, є свідомо неконтрольованими або контрольованими неповною мірою.

Згідно висновку спеціаліста-економіста криптовалюта, яку ніби презентує Флетчер крипто валютою не є і переваг ніяких не має перед іншими такими ж валютами. При цьому,  одиниця такої критовалюти (R-коин) коштує непомірно більше, ніж інші криптовалюти.  2 долари за 1 аркоинт. Також, спеціаліст вважає, що аркоїн – це засіб Флетчера для збирання грошей.

Аналізуючи висновки психолога та економіста є обґрунтовані підстави вважати, що у діяннях Флетчера та його спільників (Володимир Макаренко, Андрій Черноморов тощо) наявний склад злочину, передбачений ст. 190 КК України.

Диск із відповідним відеозаписом, доданий до цього повідомлення має бути приєднано до матеріалів кримінального провадження та визнано речовим доказом.

Відповідно до ст. 56 КПК України, протягом кримінального провадження потерпілий має право заявляти клопотання.

Відповідно до ст. 242 КПК України, експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді чи суду, якщо для з’ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Відповідно до ст. 243 КПК України, сторона обвинувачення залучає експерта за наявності підстав для проведення експертизи, у тому числі за клопотанням сторони захисту чи потерпілого.

Звертаю увагу суду на те, що проведення експертизи необхідне для виконання завдань кримінального провадження, оскільки у провадженні є висновки спеціалістів, що доводять інкримінований Флетчеру склад злочину.

Спроостувати або підтвердити їх з усією достовірностю можливо лише за допомогою проведення експертизи. Експертизу слід провести відеозапису виступу (тренінгу) Флетчера від 16.01.2016, який відбувся у готелі «Турист», м. Київ о 14.00. Запис зроблений гр. Бондаренком Володимиром Миколайовичем. Відеозапис, так само як і самі висновки спеціалістів, додавали до повідомлення про вчинення кримінального правопорушення на диску DVD-R. Вони є в матеріалах кримінальної справи.

В зв’язку з викладеним, прошу призначити проведення економічної та психологічної експертизи, яку доручити  Київський науково-дослідний інститут судових експертиз (КНДІСЕ) Поштова адреса: 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 6 на вирішення яких поставити питання:

Щодо економічної експертизи:

1. Чи розкриває доповідач під час аналізованого відеозапису виступу поняття «криптовалюта»?

2. Чи пояснює доповідач природу та сутність електронних грошей, способи і засоби її емісії тощо?

3. Чи обґрунтовує доповідач економічними доводами спроможність криптовалюти конкурувати з іншими видами валют?

4. Поясніть додатково поставлених питань, суть тренінгу (виступу) доповідача на досліджуваному відеозаписі.

Щодо психологічної експертизи:

 1. Чи впливає Флетчер на слухачів якимись методами НЛП (трасовими методиками)? Іншими методами впливу на психіку та волю людини?  Чи дозволені такі методи? Якщо дозволені, то з якою метою?

2. Якщо є вплив на підсвідомість, несвідоме, то в яких місцях запису це видно, з яких дій чи слів складається?

3. Чи користується перекладач Р.Флетчера перекладаючи його промову якимись методами впливу на психіку та волю людини?

4. Поясніть додатково поставлених питань, поведінку Флетчера під час тренінгу зафіксованому на досліджуваному відеозаписі.

 

 

              27.12.2016                                                                       Кізіма Ігор Віталійович

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×