Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 11 Январь 2017 00:56

Хитрощі оскарження постанови слідчого за КПК України

Оцените материал
(4 голосов)
Строк оскарження постанови про закритя кримінального провадження 10 днів. Якщо оскаржувати її слідчому судді, прокурор може скасувати таку постанову й після цього строку
Ось така хитрість. Проте вона не одна у цій скарзі. З тактичних міркувань, я юрист, магіст права Ігор КІЗІМА (Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30) виклав скаргу таким чином, щоби спровокувати прокурора не чекаючи зустрічі з скаржником, просто скасувати оскаржувану постанову і всю радість годинних спілкувань з ненависними їм громадянами передати слідчому.

Тобто мій клієнт (прізвища змінені) отримає той же результат без зайвого гемороя.
З практики скажу, що це працює у 6-7 разах з 10. Отже, пробуйте й ви. Використовуйте лінь чиновницьку собі на користь.
.......................................................................................................................

Виконувачу обов'язків керівника

Київської місцевої прокуратури №8

Жоган Роману Анатолійовичу

03148, м. Київ, вул. Гната Юри, 9

кримінальне провадження

№ 1201 61000 8000 2212

 

Стельмах Віра Петрівна

03170, м. Київ, вул. О. Пушкіна, № 16, п/б

Тел. _________________

 

 

Скарга

на злочинну недбалість слідчого

та

на постанову про закриття кримінального провадження

 

Я, що нижче підписалася, зараз перебуваю у складній життєвій ситуації через побиття моєю донькою – Стельмах Аллою Петрівною. Внаслідок побиття до мене повернулася хвороба, яку я вилікувала і що ця хвороба не повернеться до мене вже мала впевненість і радість.

 

До проведення досудового розслідування кримінального провадження слідчий поставився формально. Він не те щоби щось робив. Він не зробив нічого. Його діяння межує зі злочинною недбалістю, бо у оскаржуваній постанові про закриття кримінального провадження від 23.05.2016 року він зазначив, що намагався зв’язатися зі мною щоби допитати мене, однак я не виходила на контакт.

 

Це неправда. Насправді він по моїй справі не виходив навіть зі свого кабінету. Отже, це не просто його професіональна помилка, а злочин – недбальство.

 

Чому я раніше не могла звернутися до вас з такою скаргою. Справа в тому, що мене підло ошукав адвокат, взяв гроші і не виконував ніякої роботи допоки я не звернулася до іншого адвоката. До того ж, наслідком побиття стало погіршення мого здоров’я.

 

На прийомі 18.01.2017 року на 10.00 я подам вам всі докази, що свідчать про реальну небезпеку, яка виходить для мене від моєї доньки, про завданні нею ушкодження та про грубу бездіяльність слідчого поліції, який для досудового розслідування кримінального провадження навіть не полишав свого стільця і в оскаржуваній постанові написав неправду.

 

Враховуючи вказане та керуючись ст. 36 КПК України

 

ПРОШУ:

 

- розглянути цю скаргу на особистому прийомі керівника (в.о. керівника) прокуратури 18.01.2017 року, щоби я мала змогу детально все пояснити і упевнитися в неформальному розгляді моєї скарги, що Ви мене почули.

 

- строк на оскарження не вважати пропущеним, оскільки: 1) загроза моєму життю і здоров’ю до цього часу виходить від моєї доньки; 2) вчасно звернутися з цією скаргою мені завадило погане самопочуття викликане травмами від доньки; 3) таке ігнорування закону слідчим (злочинна недбалість) не має сходити йому з рук, бо він і надалі буде писати такі постанови не виходячи з приміщення поліції.

 

- скасувати постанову про закриття кримінального провадження слідчого Святошинського управління Національної поліції у м.Києві, капітана Радкевич В.О., від 23.05.2016 року та надати слідчому вказівки чітко у строк передбачений КПК України провести досудове розслідування.

 

Додатки:

 

- копія постанови про закриття кримінального провадження від від 23.05.2016 року;

- копія висновку спеціаліста у галузі судово-медичної експертизи;

- копії доказів обстеження та лікування - ___ арк.;

- копія власноруч написаної заяви від 27.03.2016 року;

- копія фотографій побитого вікна та розбитої моєї голови - ___ арк.

 

 

12.01.2017 року                                                         Стельмах В.О.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×