Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 14 Февраль 2017 18:34

Поліція в Україні - мусорамі були, мусорами лишились. Не вір ментам

Оцените материал
(1 Голосовать)
Наша міліція, яка стала поліцією як була мусарнею і ментярнею, так нею по-суті і залишилася
а пораду хочу дати вам одну - не вірте мусорилим, навіть коли вам здається, що їм і не було б сенсу брехати. Вони брешуть.
Навіть такий тертий вовк як я, юрист, магістр права Ігор Кізіма, й те якщо приспиться увага, попадаю на їх брехню.

Правда я попадаю на несуттєві брехні.

Ось для вас цей останній раз - подавав в Святошинське управління поліції заяву про злочин. Написала мені старший інспектор, що прийнято нею, дату поставила і номер телефону вказала за яким можна дізнатися номер вхідний реєстрації заяви в їх журналі.

Я їй сказав, що краще я пройду з нею до чергових і там дізнаюся особисто. Проте черговий мені сказав (і падла збрехав 100-відсотків), що бач зараз база не працює, а ввечері я зателефоную по тому номеру телефону і все мені повідомлять.

Хто вже здогадався. що було насправді? ...

Моя відповідь трохи далі, а зараз текст заяви про злочин.

Якщо знабиться допомога на досудовому розслідуванні по КПК 2012 року - прошу звертатися до мене
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
 http://ut.kiev.ua, skype: k0965454033

Так ось - за наданим номером телефону дозвонитися до ментярні так і не вдалося. Добре що я таки наполіг і на заяві було поставлено рукою старшого інспектора відмітка про прийняття.
Не вірте мусорам!!!

А ще трохи раніше, коли ми з моїм клієнтом забирали у іншого слідака-мусора постанову про закриття кримінального провадження він нас переконував, що зазначати дату оримання постанови на руки (це важливо коли строки на оскарження від дня винесення постанови пропущенні) не обов"язково, бо бач добрі прокурури і судді слідчі на це не дивляться.

одним словом - не вірте мусорам та й іншим чиновникам.
......................................................................................................

Начальнику Святошинського УП ГУ

Національної поліції в м.Києві

Полковнику поліції

Ткаченко Володимиру Миколайовичу

пр. Перемоги, 109, 03115, місто Київ

Заявник: Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 3,

Потерпіла: Митар Олесі Олексіївни

03170, м. Київ,

 

 

ЗАЯВА (ПОВІДОМЛЕННЯ)
про кримінальне правопорушення

 

Я, громадянин України, згідно ст. 60 КПК України маю право і обов’язок повідомляти про вчинюваний злочин, особливо якщо він вчинюється щодо малолітніх дітей, інших беззахисних громадян.

07.02.2017 року моя довіритель по цивільній справі, Митар В.О., не змогла подати заяву про злочин до вашого поліцейського управління), що є цинічним і беззаконним. Проте, це окрема справа.

Тут я хочу повідомити як заявник (ст.. 60 КПК України) про те, що маю підстави припускати, що з дітьми, про яких йдеться нижче, жорстоко поводяться, що їх викрали або ще вчинили які протиправні дії.

Я, громадянка України Митар В.О., 28 грудня 1952 року народження, повідомляю наступне: 

 Я маю на праві власності будинок в якому «прописана» моя дочка - Митар Наталія Олексіївна - з її двома малолітніми дітьми, моїми онуками.

Через деякий час вона добровільно виїхали з мого будинку проживати разом з дитиною до свого чоловіка. Виїжджала вона зі скандалом, побивши мене та нанісши мені тілесні ушкодження.

Через деякий час, вона вирішила повернутися в моє житло. Зрозумівши що ще «приписана» вона подала позов про вселення і наразі триває судова тяганина.

Під час судового провадження, використовуючи прогалини і недосконалості законодавства, вона, без мого відому (без відому власниці будинку) «прописує» у мій будинок ще одну свою дитину. Однак я уже тривалий час (майже рік) не бачила дітей-своїх онуків. Більше того, у мене, за місцем прописки їх немає, а встановити місце перебування їх я не можу.

Знаючи характер своєї доньки Наталі – матері моїх онуків – я маю реальні підстави побоюватися, що вона неналежним чином поводиться з ними, так як вони є для неї лише засобом досягнення своїх корисливих цілей.

Я цілком маю підстави припускати, що з дітьми жорстоко поводяться, що їх викрали або ще вчинили які протиправні дії.

Я зверталася до Служби захисту дітей Святошинського району м.Києва. Однак мені повідомили вони, що вони не служба розшуку дітей, і ніяких дій з перевірки місця утримання і умов утримання діточок вони робити не будуть.

Отже, я маю всі підстави, більш того зобов’язана звернутися в поліцію.

Оскільки моя донька виявляє напади жорстокості до мене, своєї матері, до інших членів родини, я маю обґрунтовані підозри, що й з діточками-моїми онучатами щось неладне коїться.

Моя дочка Натала та її чоловік зловживають алкогольними напоями і у стані алкогольного сп'яніння бувають агресивні не тільки по відношенню до мене, особливо моя дочка.

Вони залишали мою малолітню онуку Аліку без нагляду.

Мені не дає покою припущення, що Митар Наталя навмисне організувала судову тяганину по вселенню в будинок щоби приховати сліди злочину щодо дітей.

Кому спаде на думку де діти і куди вона їх поділа, якщо вона в цей час «судиться за їх права».

Адже навіщо вона тоді добровільно виїжджала з мого будинку. Її ніхто не виганяв.

 Я маю всі підстави вважати, що по відношенню до дітей вчиняється кримінальне правопорушення.

Зокрема, ст. 146 КК України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне викрадення дитини. Згідно частини 2 такі діяння, вчинені щодо малолітнього або з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Також можливо цілком:

– умисне вбивство (ст. 115 ККУ);

– умисне тяжке тілесне ушкодження (ст. 121 ККУ);

– умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 122 ККУ);

– умисне легке тілесне ушкодження (ст. 125 ККУ);

– побої і мордування (ст. 126 ККУ);

– катування (ст. 127 ККУ);

 

 Враховуючи викладене, на основі ст., ст. 55, 56, 214 КПК України,

 

ПРОШУ:

-  прийняти цю заяву про кримінальне правопорушення;

- внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією – викрадення людини (дітей, моїх онуків) – ч. 2 ст. 146 КК України;

-  невідкладно встановити місце перебування дітей та умови їх проживання;

-  вважати мене, Митар В.О.  потерпілою від кримінального злочину, допитати під протокол та надати можливість надати додаткові документи;

-  вручити мені пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого;

-  вчинити невідкладно слідчі дії: допитати Митар Наталію Олексіївну, її чоловіка (батька дітей) з приводу місця знаходження дітей; перевірити умови їх утримання.

 Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України, ми ознайомлені.

 

Додатки:

-  Копія актів про не проживання.

- Копія форми № 3 про зареєстрованих осіб (підтверджує, що обоє діточок прописані у моєму будинку).

-  Копія звернення до Служби захисту дітей.

-  Копія відповіді Служби захисту дітей.

 

«09» лютого 2017 р.                                         

 

 

_______________ / Кізіма І.В. /

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×