Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 22 Февраль 2017 12:30

Як чинуші від роботи уникають - примушуємо чиновника служити належним чином

Оцените материал
(3 голосов)
Чиновник завжди так і дивиться, щоби увільнуть від роботи. Бо звикли вони на своїх робочих міцях у косинку на компюторах грати і щодня чекати п"ятниці, а щотижня - відпустки. Як же ж їх примусити до роботи?!
В глобальному масштабі - це справа не проста. Я вам нижче продемонструю яким чином переконувати чиновника зробити те, що він має робити по закону і саме так як це має зробити він по закону.
Складності тут ніякої - просто потрібно це підвести під кримінал. Щоби чиновник зачесався через пряму загрозу кримінального покарання.

Якщо вам знадобиться юридична допомога, звертайтеся до юриста, магістра права Ігоря КІЗІМА
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
 skype: k0965454033
....................................................................................

 Голові Святошинської РДА в м.Києві

   представника Муляр Віра Анатоліївна

Кізіма І.В. Скарга Я, що нижче підписалася, подавала до вас заяву від 27.12.2016 року що стосувалася повноважень служби у справах дітей.

Моя заява не розглянута належним чином, а саме на особистому прийомі у моїй присутності так як цього вимагає ЗУ «Про звернення громадян».

Я просила заяву розглянути на прийомі посадової особи при участі моїй особистій і в повному обсязі, так як актом обстеження умов проживання дітей, які там не проживають і вже давно не проживали, неналежним чином відреагувано на мою заяву.

Не зважаючи на подану мною скаргу від ____________, в якій я звертала увагу на вказане вище, реагування не було ніякого.

 Ситуація усугубляється також тим, що винні посадові особи вже вдруге ігнорують вимогу Святошинського районного суду м.Києва (суддя Войтенко), не прибувають для участі в справі, участь в якій вони зобов’язані приймати в силу закону і в силу покладених на них обов’язків.

Наразі склалася ситуація, що недбальство відповідних винних осіб вже починає набирати ознаки злочинів: злочинне недбальство і невиконання рішень суду, якими іх участь у суді визнана обов’язковою.

Чому це недбальство дедалі більше приймає ознаки кримінального правопорушення:

1) відповідна Служба пішла по шляху найменшого спротиву. Вона нібито підтримує дітей і діє начебто в їх інтересах. Ця Служба замість того, щоби перевірити де на даний момент знаходяться малолітні діти (за адресою прописки вони не проживають вже рік), просто обмежилася тим, що виступило проти позбавлення їх права користування житловим приміщенням;

2) не надано висновок (що вимагає й суд), в якому запропонувати вирішення спірної ситуації, з врахуванням як інтересів малолітніх дітей, так і з врахуванням моїх інтересів – інтересів власника та інтересів літньої людини, яка побоюється за життя і здоров’я через неодноразову протиправну поведінку  матері дітей - Муляр А.О., яку неможливо позбавити права користування моїм будинком без позбавлення права користування її дітей.

 3) не взяли до уваги, чи безпечно для психічного та фізіологічного здоров’я дітей буде проживати дітям, коли їхня мати (Муляр Алла) постійно знущається з мене, їхньої бабці);

4) не з’ясували чи мають можливість батьки дітей (Муляр та Стаканов) належно утримувати своїх дітей; Бо скидається на те, що батьки обов’язок утримувати своїх дітей (забезпечувати житлом) вирішили перекласти на бабцю)

 

Якщо відповідна Служба за вашим наказом (розпорядженням) не виконає відповідним чином свої обов’язки, де до справи віднесеться не формально, пославшись що ви зверніться кудись інше, а надавши висновок з кожного поставленого питання, я матиму явні докази вчинення кримінального правопорушення і вимушена буду звертатися до прокуратури із заявою про злочин. Про те не лише щодо відповідних нероб зі Служби дітей, а щодо Вас – їх очільника за недбальство в організації роботи відповідної служби.

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про звернення громадян»

ПРОШУ:

- притягнути до юридичної відповідальності винних осіб;

- зобов’язати Службу у справах дітей:

1) з’ясувати місцезнаходження та умови проживання малолітніх дітей Муляр А.О.,  на даний час;

2) з’ясувати чи мають можливість батьки дітей (Муляр А.О. та Стаканов) належно утримувати своїх дітей; Бо скидається на те, що батьки обов’язок утримувати своїх дітей (забезпечувати житлом) вирішили перекласти на бабцю)

3) прийняти участь у судових засіданнях Святошинського районного суду м.Києва (Жилянська, 142) суддя Войтенко (чергове відбудеться 17.04.2017 року на 14.00);

4) у висновку на вимогу суду надати відповіді-варіанти вирішення конфлікту, в якому запропонувати власне бачення вирішення спірної ситуації, з врахуванням як інтересів малолітніх дітей, так і з врахуванням моїх інтересів – інтересів літньої хворої людини, яка побоюється за своє життя і здоров’я через неодноразову протиправну поведінку  щодо себе матері дітей - Муляр А.О., а відтак жити в одному житлі зі своєю кривдницею відмовляється.

             

 Додатки: копія заяви від 27.12.2016 року та скарги від ____________ – арк.

 

 

                     23.02.2017                                             представник Муляр Віра Анатоліївна - Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×