Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 05 Апрель 2017 21:05

Заява про відвід судді Гончарук В.П.

Оцените материал
(1 Голосовать)
В цій заяві про відвід, я не лише відреагував на порушення суддею суддівської етики і ст. 160 ЦПК України, що визначає його дії в судовому засіданні як головуючого.

Заявою про відвід, разом із Запереченням проти позову, я забезпечив те, що суддя обов"язково відреагує в рішенні суду на важливу обставину справи - підробки документів позивачем, завдяки чому стало можливим виграти преюдиційне рішення суду. На підставі нього позивач намагався зтягнути грошові кошти з мого клієнта.

Це потрібне для того, щоби до часу досудового розслідування поліцією та перегляду рішення за нововиявленими обставинами унеможливити стягнення грошових сум за рішенням суду, що ухвалене на підставі підроблених доказів.

Кому необхідна якісна, комплексна та нестандартна юридична допомога

...................................................................................................................

Дніпровський районний суд м. Києва

Суддя Гончарук В.П.

Справа № 755/17468/16-ц

відповідача Маслова О.С.

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

 

Заява

про відвід судді Гончарук В.П.

 

Суддя Гончарук В.П., вів себе неввічливо, порушуючи правила судівської етики і правила встановленні ЦПК для нього як головуючого.

Окрім того суддя з першого судового засідання показав своє небажання розсудливо приймати будь-які доводи зі сторони відповідача.

Особливо суддя-головуючий ще до нарадчої кімнати за результатами відкритого розгляду справи в суді вирішився зі своєю правовою позицією по справі. А саме він вже вирішив наперед не приймати в якості доводу ту обставину, що сторона позивача Маркова В.А., сфальсифікувала матеріали справи.

Зокрема, головуючий Гончарук В.П. вже вирішив (що має право зробити лише у нарадчій кімнаті після повноцінного розгляду справи) не приймати доводів відповідача щодо наступного.


Окрім того, головуючий суддя неналежним чином підійшов до розгляду заяви з зауваженнями щодо змісту протоколу судового засідання.

Керуючись п.4 ч.1 ст. 20 та ч.2 ст. 23 ЦПК заявляю відвід головуючому судді Гончарук В.П. в зв’язку з викладеними вище обставинами, які викликають сумнів в його об’єктивності та неупередженості та паплюжать і дискредитують всю судову гілку влади.

 

Враховуючи вказане

ПРОШУ:

 

- для розгляду справи призначити іншого суддю.

- про час та місце розгляду справи повідомити поштою або за допомогою офіційного сайту «Судова влада».

 

    

 30.03.2017                                                                                                    представник Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×