Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 20 Апрель 2017 06:01

Потерпілі у справі Флетчера залишилися ні з чим

Оцените материал
(1 Голосовать)
Вчора до мене прийшов лист, в якому повідомлялося, що потерпілі у справі Роберта Флетчера програли остаточно.
Постановою Деснянського районного суду міста Києва від 24 березня 2017 роки (після 9 років розгляду в суді) справа Флетчера було відправлено на додаткове розслідування. Направлено Генеральному прокурору України. Потерпілі залишилися біля розбитого корита.

Оригінал http://ut.kiev.ua/yuridicheskaya-praktika/item/1977-poterpevshie-po-delu-roberta-fletchera-ostalis-ni-s-chem.html)

Я цілий 2016 рік був представником в цій справі 12 потерпілих, поки створена група не розвалилася з різних причин, але в основному з фінансової.

Шкода, так як те, що почали робити ми неминуче призвело до результату.

Я підходячи до вирішення проблеми - отримання з Флетчера грошової компенсації для моїх клієнтів - вирішив діяти нестандартно і комплексно.

Повністю застосовуючи на практиці метод описаний мною в науково-практичному посібнику «Юридичні технології та нестандартне використання процесуальних інститутів». Тут би продовжувати, проте..

 
Рік - це дуже мало для справи Флетчера. Тому те, що встиг і зробив я за цей рік - дуже солідний шматок роботи.

1. По-перше, я зрозумів практично відразу що і суд, і адвокати, і прокурор у справі фактично є гравцями однієї команди - команди Флетчера. Це підтвердилося коли суддя Ірина Дегтяр, після неодноразових спроб "звалила" зі справи - пішла у відставку, на пенсію так би мовити.

І як і було задумано, справа була передана іншому судді, яка знаючи цей геморой, певне вже без всяких хабарів скинула його на додаткове розслідування Генпрокурору.

За розхожої думки в адвокатських колах (тих хто мав багато практики за КПК 1960 року), - якщо справа хочуть поховати, її відправляють на додаткове розслідування. Про це я прямо кричав в судових засіданнях, але сторона Флетчера (його адвокати, прокурор, суддя) мене так і не почули. Гнітючішим є той факт, що не чули мене і самі потерпілі. Вони раз у раз вірили більш словами прокурора, судді, ніж довіряли тому, хто дійсно діяв в їхніх інтересах - мені.

Таким чином, є маса доказів злочинного наміру «злити справу» як судді, так і прокурора.

2. По-друге, оскільки арештоване у справі Флетчера майно, що мало стати в забезпечення позовів (гарантувати компенсацію збитків потерпілим) розкрадалося, одним з напрямків мною було вибрано зупинити цей процес.

І якщо він відбувався через недогляд держави, залучити державу як співвідповідача за майновим претензіями потерпілим.

Цей напрямок закінчилося тим, що я домігся таки того, що Печерський районний суд м.Києва зобов'язав Прокурора Києва відкрити кримінальне провадження по даній справі і почати досудове розслідування.

3. По-третє, Роберт Томас ІІІ Флетчер (це я пишу грунтуючись на значній практиці спілкування з ним і його оточенням) ніколи не повернеться до себе додому, в США, де він знайомий федеральный владі як шахрай (про що є інформація на федеральному сайті комісії з цінних паперів).

Наша країна, а головне люди для нього джерело лохів. Людей, які чи то по наївності своїй, чи то по дурості "клюють" тепер на іншу його аферу. R-coin Флетчера, який він називає криптовалюта, по висновку спеціаліста в даній сфері, не є такою, а є ні чим іншим, як способом Флетчера збирати з людей гроші.

За цим напрямком ціною багатьох зусиль я разом з потерпілими-клієнтами домоглися кримінального провадження і більш того, в що не вірили самі потерпілі) я домігся того, що їх визнали потерпілими і по-новому криміналу Флетчера.


Тут дуже прикро було те, що і слідчий, і його начальник - все говорили - ви не можете бути у цій справі потерпілими. А потерпілі вірили не мені (їх захиснику), а чиновнику в погонах.

Ось вона, до речі, головна риса українського лоха - вірити чиновнику навіть тоді, коли він говорить неправду. І не вірити своєму юристу.

4. По-четверте, оскільки потерпілі потрапили в скрутне фінансове становище, (для вкладень в аферу Флетчера вони брали кредити в банках) я пропонував потерпілим і вже почав таку роботу - залучити в їх суперечках з банками державу або як співвідповідача або як третю особу. Логіка проста: раз держава допустила таку аферу Флетчера саме держава повинна стати на захист боржників-потерпілих перед банками.

Так як вчора, 19.04.2017, я отримав звістку про те, що інтереси потерпілих у справі Флетчера злили в унітаз і на мене як то кажуть «накатіло» я і накидав цю статтю.

Це далеко не повний виклад фактів у справі, однак ...

Наостанок хочу звернутися до читачів і шанувальників мого сайту і порадити: якщо ви визначилися з вибором свого захисника, то слухайте і довіряйте йому. Крім цього, в таких складних справах як справа Флетчера потрібно було мати терпіння і йти до кінця.

А так потерпілі залишилися ні з чим. Чому? Тому що піддаються впливу і довірливі. Зайве вірять погонам і мантіям, а про своїх захисників думають, що ті лише гроші на них заробляють.

До речі, навіть після такої перерви справа не така безнадійна, але на жаль, 200 з лишком потерпілих не знайдуть в собі сили щоб об'єднатися і довести своє праве діло до кінця.

Удачі всім!

З повагою, юрист, магістр права Ігор Кізіма

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×