Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 01 Май 2017 20:15

Про визнання права власності на земельну ділянку на якій розташований житловий будинок з приналежними до нього господарськими будівлями та спорудами

Оцените материал
(1 Голосовать)
Позивачка ОСОБА_1. просить визнати за нею право власності на земельну ділянку по АДРЕСА_1, площею 1250 кв.м., на якій розташований житловий будинок з приналежними до нього господарськими будівлями та спорудами.
РІШЕННЯ

                               Іменем України

     04.06.2007 р.                                               Справа № 2-620

2007 р.

                 Козятинський міськрайсуд Вінницької обл.

 

     в складі головуючого судді         Слободяного О.Є.

     при секретарі                   Стаднік І.Ю.

 

     розглянувши у відкритому судовому засіданні

     в м. Козятині справу за позовом ОСОБА_1до Козятинської міської ради про визнання права власності на земельну ділянку, -

 

                                     ВСТАНОВИВ:

 

          

           Позивачка посилається на те, що відповідно до договору купівлі - продажу № 3061 від 20 грудня 2006 року посвідченого приватним нотаріусом Козятинського районного нотаріального округу ОСОБА_2. вона набула право власності на житловий будинок з господарськими спорудами по АДРЕСА_1.

           Даний будинок з господарськими спорудами розташований на земельній ділянці площею : 1250 кв.м. Після реєстрації права власності на житловий будинок в КП „ ВООБТІ" вона звернулась до Козятинської міської ради з заявою про передачу земельної ділянки ( на якій розміщений будинок з господарськими спорудами) у приватну власність.

           Рішенням 9 сесії 5 скликання від 16.03.2007 року за № 463-У її відмовлено в передачі земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд по АДРЕСА_1, в зв'язку з тим, що дана земельна ділянка уже передана у власність гр. ОСОБА_3згідно рішення 3 сесії 22 скликання від 28 лютого 1995 року. Гр. ОСОБА_3померла ІНФОРМАЦІЯ_1року, за життя державний акт на право власності на земельну ділянку не отримувала.

           Таким чином оформити свої права на вищевказану земельну ділянку вона не може.

         В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1. позовні вимоги підтримала.

         Представник   відповідача, Козятинської міської   ради, не заперечує проти задоволення позову.

         Суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

           Судом встановлено, що відповідно до договору купівлі - продажу № 3061 від 20 грудня 2006 року посвідченого приватним нотаріусом Козятинського районного нотаріального округу ОСОБА_2. ОСОБА_1. набула право власності на житловий будинок з господарськими спорудами по АДРЕСА_1. Даний будинок з

господарськими спорудами розташований на земельній ділянці площею : 1250 кв.м. Після реєстрації права власності на житловий будинок в КП „ ВООБТІ" вона   звернулась до Козятинської міської ради з заявою про передачу земельної ділянки ( на якій розміщений будинок з господарськими спорудами) у приватну власність.

           Рішенням 9 сесії 5 скликання від 16.03.2007 року за № 463-У її відмовлено в передачі земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд по АДРЕСА_1, в зв'язку з тим, що дана земельна ділянка уже передана у власність гр. ОСОБА_3згідно рішення 3 сесії 22 скликання від 28 лютого 1995 року. Гр. ОСОБА_3померла ІНФОРМАЦІЯ_1року, за життя державний акт на право

 

власності на земельну ділянку не отримувала. Земельна ділянка перейшла у спадщину до ОСОБА_4, яка згідно із свідоцтвом про право на спадщину за заповітом стала власником будинку.

           Суд вважає, що позивачка ОСОБА_1придбала жилий будинок разом із земельною ділянкою.

           Правовідносини, які склались між сторонами, відповідають вимогам ст. 377 ЦК України, відповідно з якою до особи, яка набула права власності на житловий будинок, переходить право власності або користування земельною ділянкою на якій він розміщений, без зміни її цільового призначення..

         На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 377, 381 ЦК України, ст.ст. 212 - 215 ЦПК України, суд -

                                         ВИРІШИВ :

 

         Позов задоволити. За ОСОБА_1 визнати право власності на земельну ділянку, площею 1250 кв.м., розташовану по АДРЕСА_1.

         Зобов'язати Козятинську міську раду видати ОСОБА_1 державний акт на право приватної власності на вказану земельну ділянку.

         Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана до апеляційного суду Вінницької обл. через Козятинський міськрайсуд протягом 10 днів.

         Апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.                      

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×