Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 14 Июнь 2017 16:23

Про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири та витребування майна з чужого незаконного володіння

Оцените материал
(1 Голосовать)
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири та витребування майна з чужого незаконного володіннята просить суд визнати недійсним з моменту укладення договір купівлі-продажу квартири АДРЕСА_1 укладений від імені ОСОБА_4  на користь ОСОБА_2.

У Х В А Л А

 

 

            04 грудня 2015 року                      Оболонський районний суд м. Києва

            в складі : головуючого - судді                     - Яценко Н.О.

            при секретарі                     - Супрун А. Л..,    

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири та витребування майна з чужого незаконного володіння, -

                                                       В С Т А Н О В И В :

   

Визнати недійсним з моменту укладення договір купівлі-продажу квартири АДРЕСА_1 укладений від імені ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 та витребувати з чужого незаконного володіння ОСОБА_3 майно - квартиру АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1.

     25.11.2015 року позивач подала до суду заяву у справі про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири та витребування майна з чужого незаконного володіння про витребування доказів, а саме:

     - оригінал чи належним чином завірену копію договору купівлі-продажу між ОСОБА_5 та ОСОБА_2. укладений у приватного нотаріуса Скляр О. С.

     - оригінал чи належним чином завірену копію договору купівлі-продажу між ОСОБА_2 та ОСОБА_3, укладений у приватного нотаріуса Козаєвої Н. М.

     - оригінал чи належним чином завірену копію договору купівлі-продажу між ОСОБА_3 та ОСОБА_8 укладений у приватного нотаріуса Скляр О. С.

     Згідно ст. 133 ЦПК України особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливими, мають право заявити клопотання про забезпечення доказів.

          Згідно ст. 137 ЦПК України у випадках коли шодо отримання доказів у сторін та осіб, які беруть участь у справі є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

    Дослідивши письмові докази по справі про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири та витребування майна з чужого незаконного володіння, суд приходить до висновку, що слід витребувати у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Скляр Оксани Станіславівни належним чином посвідчену копію договору купівлі-продажу квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 укладеного між ОСОБА_4 та ОСОБА_2 , посвідчений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Скляр О. С.

Витребувати Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Козаєвої Наталії Михайлівни належним чином посвідчену копію договору купівлі-продажу квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 укладеного між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Козаєвою Н. М.

Витребувати у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Скляр Оксани Станіславівни належним чином посвідчену копію договору купівлі-продажу квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 укладеного між ОСОБА_3 та ОСОБА_8 посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Скляр О. С.

На підставі викладеного та керуючись ст.133, 137 ЦПК України, суд у справі про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири та витребування майна з чужого незаконного володіння -

ухвалив :

    витребувати у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Скляр Оксани Станіславівни належним чином посвідчену копію договору купівлі-продажу квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 укладеного між ОСОБА_4 та ОСОБА_2 .

    Витребувати Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Козаєвої Наталії Михайлівни належним чином посвідчену копію договору купівлі-продажу квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 укладеного між ОСОБА_2 та ОСОБА_3.  

    Витребувати у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Скляр Оксани Станіславівни належним чином посвідчену копію договору купівлі-продажу квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 укладеного між ОСОБА_3 та ОСОБА_8.  .

         Витребувані докази слід надати суду до 18.12.2015 року.

         Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

Позивач вимагає визнати недійсним договір та витребувати майно з чужого незаконного володіння

Суддя :

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×