Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 31 Октябрь 2017 20:48

Визнання права на частину будинку або відшкодування вкладених коштів

Оцените материал
(1 Голосовать)
Добрий день, історія проста, після весілля в 2012 р ми молода сім'я переїхали жити в сільську місцевість, в будинок що належить бабусі моєї дружини, який був порожній і не був ні кому потрібен, валився і був в запустінні,
я природно як молодий господар взявся за відновлення і ремонт, зробив косметику, провів воду, побудував каналізацію, поміняв двері і вікна, підлоги посилив фундамент, ітд. В основному робив все сам і ще допомагав мій батько. У липні 2017 роки поміняв повністю дах. прилаштував кімнату і влаштував підвал, вже силами будівельної організації. З 2012 по теперішній час я і моя сім'я без безперервно проживаємо в цьому будинку, з моменту заселення бабуся і батько моєї дружини "подарували" нам цей будинок, весь цей час продовжували повторювати що це ваше і робіть що хочете, навіть віддали нам оригінали документів на землю під будинком і документи на сам будинок.

Я перебував в повній впевненості що будинок в кінці кінців дістанеться моїй дружині не вимагав юридично закріпити факт передачі житла, просто довіряв цим людям і не думав про погане.

Зараз я працюю в стабільній компанії й можу забезпечити свою сім'ю всім необхідним, що і роблю. У березні 2017 роки до мене звернувся Батько дружини з претензіями на цей будинок. нібито його обіцяли сестрі дружини, а ми просто проживаємо і не маємо права на нього, після моїх запитань щодо його слів і слів бабусі про те що будинок нам вони дарують, що робіть що хочете, ремонтуйте і живіть це ваше, сказав що я його не правильно зрозумів, а то сто я вклав було моєю ініціативою, і вони мене не просили це робити.

Тепер вони вимагають суму в 10000 доларів, ринкова ціна на будинки на сьогоднішній день за їхніми словами, я, для мирного врегулювання, мотивуючи тим що вартість будинку значно зросла саме через проведений мною ремонт, в свою чергу запропонував їм суму в 100000 гривень, але вони наполягають на своїй сумі. ніхто не вважає вкладених мною особистих коштів, часу і сил, я віддаю собі звіт в тому що основна провина лежить на мені, не потрібно було сліпо довіряти родичам.

Але маємо таку ситуацію, підкажіть будь ласка, чи маю я право претендувати на частину від цього будинку, якщо немаю, то чи можу вимагати відшкодування понесених витрат і яка процедура, і ще можуть вони мою сім'ю виселити з будинку? спасибі за увагу до моєї теми.

- Претендувати на частину будинку, який належить бабусі Вашої дружини Ви не можете. Ваше проживання в цьому будинку не було обумовлено законодавчо. Відшкодувати витрати за ремонт теоретично можна, але для цього потрібні докази Ваших витрат.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×