Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 02 Ноябрь 2017 15:58

Заява про негайне припинення вчинення злочину

Оцените материал
(3 голосов)
Я не знаю чи є так явно помітна корупція в інших місцях, щоби була помітніша, ніж у відділах ДВС.

Саме державні виконавці з давніх-давен краще всіх приловчилися всі недоліки ЗУ Про виконавче провадження витлумачувати на свою користь.

Вони спритно відморожуються, коли треба дійсно стати на сторону закону і стягнути для дітей аліменти від нерадивих батьків. І  вміють активізуватися, коли стягувач приносить їм хабаря. При цьому повністю порушуючи закон і ігноруючи права іншої сторони виконавчого провадження.

ТРЕБА НЕ ЗАБУВАТИ _ УПОРСТВО І НАСТИРНІСТЬ ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЮТЬ

Зі своєї практики я вже багато побачив-попрацював з такими хабарниками. Боротися з ними важко. Однак якщо стане упорства і незламності духу - можливо. Звісно все так чи інакше упирається у вартість - ціну питання і можливості сторони виконавчого провадження.

Також не мале значення має досвід юриста і грамотно ьвибудувати стратегія і тактика. Тут кожна недоработка дає їм підстави зїхати з теми і уникнути відповідальності.

Для прикладу, з технічних причин не змогли записати один прийом у прокурора на відео. І це вже відсутність 1 доказа для доказування системності дій. А от нещодавно записали свою розмову з державним виконавцем, який сказав, що мені треба порадитися з начальником. А нам якраз і довести треба, що Начальник він по крайній мірі знає, про вчинення злочину. А не так як вони намагаються всю відповідальність скинути на діловода.. Саме тому вони  й не пускають до себе вільно. Будь-ласка два рази на тиждень маєш лише доступ до їх тіла. І це знамо не спроста.

У таких випадках раджу звертатися до мене, юриста, магістра права Ігоря Кізіма
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30

Начальнику Святошинського РВ ДВС в м.Києві

 

ВП № 53270172

 

Жовняр Оксана Петрівна

03170, м. Київ, вул. О. Сергієнка, № 1

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30

 

 

Заява

про негайне припинення вчинення злочину та невідкладний особистий прийом та розгляд цього звернення

 

 

Жовняр Оксана Петрівна і Кізіма Ігор Віталійович 22.06.2017 року об 10.00 приймали участь у вчиненні державним виконавцем виконавчих дій, спрямованих на виконання рішення суду з виселення Святошинського районного суду м. Києва від 06 жовтня 2016 року у справі № 759/5229/16-ц.

При вчиненні виконавчих дій, Кізіма І.В., як представник боржника, повідомив державного виконавця, що нами подано до суду заяву про відстрочку у виконанні рішення суду від 22.06.2017 року. Про це державний виконавець зазначив на нашу вимогу у акті державного виконавця від 22.06.2017 року. Процес вчинення виконавчих дій знімався нами на відео.

Після того як державний виконавець припинив вчинення дій, ми відвідали Святошинський відділ ДВС і офіційно подали заяви через канцелярію відділу ДВС в яких доводили до відому начальника ДВС, що: 1) боржник подав заяву про відстрочку виконання рішення суду (з копією заяви з відміткою суду); 2) донька боржника подала заяву про заміну сторони виконавчого провадження до суду з копією відповідної заяви з відміткою суду.

Тут слід наголосити, що подання заяви до суду про заміну виконавчого провадження зобов’язує державного виконавця зупинити виконавче провадження до вирішення питання в суді.

Не чекаючи рішень суду з двох вищезазначених заяв, державний виконавець 07.07.2017 року виконав рішення суду. Цим самим було вчинено  такі злочини: 1) зловживання службовими повноваженнями 2) отримання хабаря.

Зацікавлена сторона виконавчого провадження – стягувач – Жовняр А.О. – вчинила злочин «давання хабаря». Інакше, з якої причини державному виконавцю  так явно порушувати вимогу законодавства. Так, статтею 34 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено перелік обставин, що зумовлюють обов'язкове зупинення виконавчого провадження, а саме у разі: ) звернення виконавця та/або заінтересованої особи до суду із заявою про заміну вибулої сторони правонаступником.

Також, державним виконавцем було умисно порушено ст. 33 Закону України «Про виконавче провадження»  згідно якої правом боржника було звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання рішення.

Таким чином, державним виконавцем самостійно або за вказівкою інших осіб з числа працівників ДВС, було вчинено злочини одержання хабара (ст. 368 КК України) та або зловживання службовими обов’язками (ст. 364 КК України).

До того ж, при вчиненні виконавчих дій 07.07.2017 державний виконавець залучив лише одного понятого, який є родичем працівника поліції. Згідно закону поняті мають бути не зацікавленні і не пов’язаними якимось інтересом з виконанням, а також таких осіб має бути двоє.

Стягувачем у даному виконавчому провадженні – Жовняр (проживає м. Київ,.) – було вчинено злочин – давання хабара (ст. 369 КК України), оскільки як загальновідомо, що державні виконавці ніколи просто так не поспішають з виконанням рішень суду. Наприклад, рішення про стягнення аліментів і боргів по заробітній платі виконуються ними роками.

За нашою заявою і та ухвалою слідчого судді внесено в ЕРДР та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № 420171010000118 від 22.09.2017 року за попередньою кваліфікацією – одержання хабаря (ст. 368 КК України) та зловживання службовими обов’язками (ст. 364 КК України) винними особами/особою Святошинського районного відділу ДВС м.Києва при проведенні виконавчого провадження № 53270172 та за попередньою кваліфікацією – давання хабара (ст. 369 КК України) Жовняр у виконавчому провадженні № 53270172;

Нещодавно ми дізналися, що особи з числа працівників ДВС та стягувач, бачачи що вони не зазнали ніякої відповідальності за вчинене раніше, знову повторно мають намір вчинити злочин, який вони благовидно прикривають «виконанням рішення суду з вселення». Все задумане ними (або ж і вами) по тій же самій схемі і вчинення протиправних дій з «виконання рішення суду» назначено на 02 листопада на 10 годин.

Щодо терміновості розгляду, зазначимо витяг із ЗУ «Про звернення громадян»

«Стаття 22. Особистий прийом громадян

Прийом проводиться … у зручний для громадян час…

Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну»

У зв’язку з цим, керуючись ст.ст. 20, 22 ЗУ «Про звернення громадян», ЗУ «Про виконавче провадження»

ПРОСИМО:

терміново прийняти нас особисто, оскільки тільки лише так ми впевнимося, що наші аргументи будуть почуті, а також те, що ви як начальник, не маєте відношення до вчинення злочину. Терміновий розгляд і прийом необхідний також для того щоби вам вчасно надати вказівки державному виконавцю щодо зупинення виконавчого провадження, так як того вимагає закон у випадку подачі до суду заяви про заміну боржника та відстрочення виконання рішення суду. У день прийому 01 листопада на 15.00 вчинити це можливо вже буде пізно, бо виконавчі дії у протиправний спосіб назначені на 02.11.2017 року на 10.00;

дати вказівки державному виконавцю негайно зупинити виконавче провадження з вселення Жовняр на час вирішення справи в суді, за заявою Жовняр В.О., та О.О., від 30.10.2017 року, примірники яких з мокрим штампом канцелярії суду про прийняття додаємо до цієї заяви.

 

Додатки:

Копії заяв, проігноровані вами від 22.06.2017 року, що явно свідчать про злочин осіб з ДВС (заяви Жовняр В.О. про  відстрочення виконання рішення суду та заяви О.О., про заміну сторони виконавчого провадження) – 2 арк.

Примірник з мокрим штампом суду заяви Жовняр В.О. про  відстрочення виконання рішення суду та примірник з мокрим штампом суду заяви О.О., про заміну сторони виконавчого провадження від 30.10.2017 року – 4 арк.

 

 31.10.2017 року                                                                  Жовняр В.О.

            

                                                                                             Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×