Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 02 Ноябрь 2017 16:31

Закінчується договір оренди на ділянку під приватною власністю

Оцените материал
(1 Голосовать)
Допоможіть будь ласка розібратися: 1. Є об'єкт нежитлової нерухомості, який прийнятий в експлуатацію і є право власності на нього. 2. Даний об'єкт знаходиться на орендованій ділянці у місцевої влади.

3. Термін оренди земельної ділянки закінчується через місяць.


Чи може власник об'єкта і орендар (він же) не продовжувати договір оренди і не платити орендну плату за землю?

Які можливі ризики по ділянці і нерухомості з боку орендодавця (Селищна рада)?

Чи потрібна в даному випадку повертати ділянку орендодавцю (хоча б по документам)

як вчинити в даній ситуації?

Спасибо заранее за конструктивну відповідь

- Сто тисяч вибачень ... Мені, чесне слово, вкрай незручно ... Ви пишите "колеги", але задаєте досить дивне (це, звичайно ж, тільки моя особиста, суто приватна, суб'єктивне враження) питання.

Ну-у ... чи можна взяти чужу машину і поїхати на ній за грибами, колего?

Чесно кажучи, краще б запитати про це у господаря машини.

Які ризики?

Якщо запитати перш ніж взяти, то - одні. Якщо запитати після - інші.

Мені здається для юристів цілком очевидний фундаментальний правовий принцип: користування чужою власністю можливо тільки за згодою власника.

Але, природно, це саме мені так здається і саме здається. Ні на що не претендую, нічого не нав'язую ...

- Шановний Abbadon,
Не буду коментувати Вашу відповідь, я читав багато Ваших відповідей, вони приблизно такі ж за смисловим наповненням
Будь ласка, якщо Вам нема чого відповісти, немає бажання "забезкоштовно" відповідати або будь-яка інша причина не пишіть взагалі нічого. Немає необхідності заповнювати простір поста буквами.

Питання задається, щоб отримати конкретне питання того хто знає і бажає відповісти, "забезкоштовно")
Відповідь на цей пост теж не вимагає обов'язкового відповіді

Дякуємо

- Шановна топ-стартер, тут було дуже багато таких, які "я читав багато Ваших відповідей вони приблизно такі ж за смисловим наповненням" і "якщо Вам нема чого відповісти, немає бажання" забезкоштовно "відповідати або будь-яка інша причина не пишіть взагалі нічого. Немає необхідності заповнювати простір поста буквами ".

Дослівно. До речі, а Ви не проводили аналіз ефективності цих "заяв"? Або хоча б те, що гарантовано слідує за цим? Ну-у ... шкода.

Так ось, шановна ... 1.Чітайте Правила: створити тему - Ваше право, визначати хто, що і як буде в цій темі висловлювати - не ваша справа. 2. Вказувати і вимагати будете тоді, коли для цього у Вас будуть а) підстави і б) повноваження.

"Не треба мені говорити, що мені робити ... і тоді я не буду говорити, куди ..." (с) У Вас повна свобода поскаржитися адміністрації, яка скаргу розгляне і тим або іншим на неї відреагує.

А я вже, що хочу те й висловлю. Не подобається - не читайте. Технічно маєте можливість навіть не бачити моїх повідомлень - функція "ігнор". Це не означає, що я буду чимось обмежений у своєму праві на думку. Або інші учасники форуму в можливості в тому числі і з моєю думкою ознайомитися. "Це форум, дитинко." (С)

Ну-у ... а хто і що буде в цій темі висловлювати - святе право будь-якого охочого. Я із задоволенням і сам ознайомлюсь з правовим регулюванням користування чужим без згоди власника. Поки я особисто такого механізму не зустрічав, про що і висловився. Юридично і строго по темі. Якщо Ви цього не помітили (або не сподобалося) повторю, не шкода:

"Користування чужою власністю можливо тільки за згодою власника". Якщо доводиться розшифровувати, то, будь ласка: "власник розпоряджається власністю за своїм уподобанням", тобто умови режиму користування своєю власністю власник може встановити будь-які (що не суперечать законодавству), отже, "можна або не можна" в Ваших питаннях залежить від волі власника: чи погодиться / дозволить - можна, не погодиться / не дозволить - не можна.

Чекайте участь в темі інших форумчан з їх думками, судженнями, інформацією і т.д. Вам, мабуть, це цікаво. Та й мені тепер моторошно хочеться з такими думками ознайомитися. Вік живи вік учись. Може бути я щось пропустив.

- Чи може власник об'єкта і орендар (він же) не продовжувати договір оренди і не платити орендну плату за землю?

- Може.
Тільки в тому випадку, якщо оформить ділянку у власність.
-
Які можливі ризики по ділянці і нерухомості з боку орендодавця (Селищна рада)?
- Ризик того, що селищна рада може через суд "Стягнути збитки у виді упущеної вигоди, за фактичне Користування земельною ділянкою"
- Чи потрібна в даному випадку повертати ділянку орендодавцю (хоча б по документам)
- потрібно дивитися сам договір. Яким чином передали Вам, таким же чином і повернути.
- як вчинити в даній ситуації?
треба "продовжувати"договір.

- Дякую за конкретний і вичерпну відповідь

Є виявляється ще адекватні люди, здатні на нормальні відповіді, а то деякі висять весь час на форумі, підтверджують старе прислів'я:
"Коли старої собаці на пенсії нічого робити, то вона починає щось робити язиком....")))

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×