Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %23 %409 %2012 %08:%Нояб

Скарга слідчому судді в порядку ст.ст. 306, 307 КПК України

Оцените материал
(3 голосов)

про зобов’язання Броварського міжрайонного прокурора належним чином провести досудове розслідування за заявою про злочин від 01.10.2012 року щодо неправомірних дій П.Є., та Ю.Л.

01.10.2012 року  я подав заяву про злочин на ім’я Броварського міжрайонного прокурора наступного змісту.

 В.В., разом з Євгеном Петровичем та Ю.Л., були учасниками ТОВ «Леком», проте, згідно протоколу № 1 зборів учасників  ТОВ «ЛЕКОМ» від 09 серпня 2010 року повноправним і єдиним учасником товариства, якому належить 100% участі в статутному капіталі, наразі є В.В.

Так, повідомленням від 25.03.2011 року співучасники злочинної групи (які звертаю увагу, на 25.03.2011 року вже ніякими учасниками ТОВ «Леком» не були, і про це їм було повідомлено належним чином) доводять до відому В.В., як учасника та директора те, що 03 травня об 11.00 у приміщенні магазину, що орендується ТОВ «Леком» будуть проведені збори учасників товариства, на вимогу учасників які в сукупності володіють 66% статутного капіталу. Під документом стоять підписи П.Є., та Ю.Л.

- Захист у кримінальних провадженнях, адвокати-

Не відходячи від сказаного, потрібно вказати, що Ю.Л., не мав ні юридичного, ні морального права навіть зазначати про те, що йому щось належить, оскільки повного внеску до статутного фонду товариства він до цього часу так і не зробив, рівно як і не брав участі у розподілі збиток товариства.

Про злочинний намір у протиправний спосіб звільнити В.В., з посади директора та виключити з числа учасників товариства свідчить те, що: 1) вони стверджують що мають право приймати участь у зборах; 2) вони вважають, що в них є 66%, чого за законом достатньо не лише для зміни директора, а й для виключення учасника товариства (зрозуміло кого); 3) пункт 3 порядку денного має розмите формулювання «вирішення питань».

Звертаю увагу правоохоронних органів, що П.Є., вже приймав раніше спробу до проведення «псевдо зборів» учасників ТОВ «Леком», проте в зв’язку з нашою заявою до правоохоронних органів та до Броварської РДА від 15.09.2009 року за вхідним № 2191/07-09 чи з інших міркувань на той час від злочинного задуму відмовився.

Наразі, дійшовши злочинної змови з Ю.Л., П.Є., підмовив його на згадане вище, а для того щоби надати своїм діянням вигляду правомірного вирішили, що Ю.Л., напише і відішле заяву про відзив підписів під тими протоколами загальних зборів ТОВ «Леком», які були прийняті з його участю, зробивши враження правомірності виступати їм на даний час в якості учасників товариства.

Звертаю увагу правоохоронних органів, що поняття «відзиву підпису» не властиве корпоративному, господарському чи цивільному праву, а оскарження дій товариства з виключення мало б здійснюватися через господарський суд, про що зловмисникам добре відомо. Це ще один момент, який виявляє злочинний задум у діях лиходіїв.

- Захист у кримінальних провадженнях, адвокати-

22 серпня 2012 року Петро Євгенович подає позовну заяву до Дарницького районного суду м. Києва нібито від ТОВ «Леком», одноособовим учасником і директором якого на даний час є В.В., зухвало підписується  директором ТОВ «Леком» не маючи на це (про що йому відомо) жодних повноважень, оскільки якщо навіть взяти до уваги їх «липові» збори 03.05.2011 року, то там П.Є., зазначено як виконуючим обов’язки, в.о. директора.

Вказане доводить наявність складу злочину у діяннях П.Є., який усвідомлюючи протиправний характер задуманих діянь та явно бажаючи настання негативних наслідків намагається заволодіти ТОВ «Леком», а подаючи неправдиву інформацію у позовній заяві додає фінансової шкоди В.В., який змушений відбиватися від явно протиправних позовів, подаючи скарги та сплачуючи при цьому судові збори.

В заяві просив провести повну, всебічну перевірку вище вказаного, надати повну, всебічну кваліфікацію діянням осіб, зазначених у заяві та притягнути винних до кримінальної відповідальності.

19.11.2012 року мною отримано відповідь від 02.11.2012 року, підписана Броварським міжрайонним прокурором в якій, зокрема, вказувалося, що мої доводи підтвердження не знайшли, з чим підстави для вжиття заходів прокурорського реагування відсутні.

Не погоджуючись з такою відповіддю вкажу, що я подавав заяву про злочин, а не заяву про вжиття заходів прокурорського реагування, що є не одним і тим же.


- Захист у кримінальних провадженнях, адвокати-

А реагування належного на заяву про злочин прокуратурою не відбулося. За нормами старого КПК це мала бути відповідна постанова.

До того ж, і слідчий суддя, я впевнений зі мною погодиться, після ознайомлення з оскаржуваною відповіддю, що відповідь є сумбурною, нечіткою та не зрозумілою, зокрема з неї жодним чином неможна зрозуміти, що вона є результатом реагування на заяву про злочин і на заяву про злочин саме В.В.

Таким чином, оскаржувана відповідь є діянням, яке суперечить нормам права та законодавства України, а також рішенням за наслідками розгляду заяви про злочин, що також не відповідало чинному, на момент його прийняття, законодавству.

 Враховуючи вказане та керуючись ст. 306, ст. 307 КПК України

ПРОШУ:

 -          строк на оскарження поновити та відраховувати його з 19.11.2012 року, часу отримання оскаржуваної відповіді;

- зобов’язати Броварського міжрайонного прокурора належним чином провести досудове розслідування за заявою про злочин від 01.10.2012 року щодо неправомірних дій П.Є., та Ю.Л.

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос юристу прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Первая консультация - бесплатно

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×