Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 11 Март 2018 17:54

Сам собі юрист або дистанційна юридична допомога - як це працює. Частина 2

Оцените материал
(1 Голосовать)

Продовжую демонструвати для вас процес надання юридичноъ допомоги за схемою "САМ СОБІ ЮРИСТ або ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА НА ВІДСТАННІ (тобто дистанційно).

Попередні роботи та дії можете подивитися тут http://ut.kiev.ua/yuridicheskaya-praktika/item/2393-sam-sobi-yurist-abo-distantsiyna-yuridichna-dopomoga-yak-tse-pratsyue.html

На різні прізвища не зважайте, бо вони змінені, як й інші приватні дані. Тому в цій статті прізвища будут відмінними не лише від реальних, а й від тих що використовувалися в інший статті, оскільки я забув які вони там були. коли змінював прізвища для цієї статті. Однак це для розуміннія суті викладеного ролі не грає

Кіцманська місцева прокуратура

59300, м. Кіцмань Кіцманського району Чернівецької області, вул. Сковороди, 2А

 

Павленко Надія Петрівни

 

 

 Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

 

Рішенням Косівського районного суду Івано-Франківської області від 28 жовтня 2011 року про стягнення аліментів (справа №2/0910/11111/2011 головуючий суддя Цалин Б.М.) боржник Петручук Петро Петрович був зобов’язаний сплачувати аліменти.

Постановою від 12 листопада 2012 року у кримінальній справі № 1-111/12 Вижницький районний суд Чернівецької області звільнив від кримінальної відповідальності  за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, Петручука Петра Петровича,  у зв’язку з примиренням винного з потерпілою.

Однак, не зважаючи на те, що згаданий кримінальний процес мав би вчинити на Петручука Петра Петровича виховний вплив, мій колишній чоловік, зобов’язаний судом сплачувати аліменти утворив заборгованість у розмірі 28 165 грн., що підтверджується довідкою-перерахунком державного виконавця від 22.02.2018 року, копія якої додана до цього повідомлення.

Також до цього повідомлення додано виклик-попередження державного виконавця від 21.12.2017 року, який ним проігнорований.

Петручук Петро Петрович рішення суду не виконує, аліментів не сплачує, утворив заборгованість із сплати аліментів у розмірі, що сукупно складають суму набагато більшу, ніж сума виплат за три місяці встановлених рішенням суду платежів, що безумовно свідчить про наявність у діяннях Петручука Петра Петровича складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 164 КК України.

 Згідно ст. 164 КК України  злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів зокрема на утримання дітей (аліментів), є кримінально караним діянням. Те ж саме діяння, згідно ч. 2 ст. 164 КК України, вчинене особою, раніше судимою за злочин передбачений цією статтею, а Петручук Петро Петрович раніше судимий за цей злочин - карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.

При цьому, КК України вказує, що під злісним ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця, приватного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за три місяці відповідних платежів.

Боржник Петручук Петро Петрович має непоганий заробіток, їздить на автомобілі. Що є його спільною власністю з теперішньою дружиною, а сам факт цілковитої відмови погашати хоть частково утрирившийся борг вказує на злість такого ухилення, що й утворює склад злочину в його діяннях.

До того ж, листи з викликами державного виконавця поверталися назад (як повідомив мені державний виконавець), оскільки  Петручук Д.Д., повідомив державному виконавцю свою стару адресу, а нової адреси у державного виконавця немає. Це також свідчить про умисне злісне ухилення від сплати аліментів і підтверджує вчинення ним злочину. Відома остання адреса Петручука Петра Петровича: …

 

 Враховуючи викладене, на основі ст.ст. 55, 56, 214 КПК України,

 

ПРОШУ:

 

-  прийняти цю заяву про кримінальне правопорушення;

- внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 164 КК України щодо Петручука Петра Петровича з приводу злісного ухилення від сплати встановлених рішенням суду аліментів на утримання дитини, раніше судимим за цей злочин та розпочати досудове розслідування;

-  вважати мене потерпілою від цього злочину, допитати під протокол та надати можливість подати додаткові документи та пояснення;

-  вчинити невідкладно слідчі дії: допитати мене в якості потерпілої та Петручука Петра Петровича.

 Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України, ознайомлена.

 

Додатки:

 

-        копія виконавчого листа від 31.10.2011 року;

-        копія довідки-перерахунку заборгованості по аліментам на 28 165 грн., від 22.02.2018 року;

-       виклик-попередження державного виконавця від 21.12.2017 року;

-       копія постанови від 12 листопада 2012 року у кримінальній справі № 1-152/12.

 

 

 

12.03.2018 року                                                    Павленко Надія Петрівна

 

Інструкція дій з подачі вказаної заяви про злочин.

 

  1. Заяву про злочин подайте в прокуратуру (всі данні є в самій заяві). Під час прийому у чергового прокурора ваше завдання упросити його не зволікати в розслідуванні і не дай боже не відмовляти у внесені повідомлення до ЄРДР)
  2. Через 2-3 дні поцікавтеся хто ваш процесуальний керівник, слідчий, а ще краще попросіть в прокуратурі надати вам витяг з кримінального провадження за вашим повідомленням.
  3. Дізнавшись, хто ваш слідчий ви маєте його систематично атакувати питаннями і проханнями, щоби він допитав вас в якості потерпілої або хоча б для початку в якості свідка під протокол.
  4. Під час допиту ви маєте надати слідчому повну інформацію з приводу вашого повідомлення та дати відповіді на його питання. Протокол по оформленні прочитайте та якщо будуть зауваження попросіть власноручно їх записати (там для цього є місце) або попросіть слідчого самому внести правки. ПАМЯТАЙТЕ!!! Слідчий почне викликати і розшукувати Петручука Д.Д., лише після того як допитає вас. Тому поки цього не станеться справа не зрушиться з місця.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×