Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 11 Декабрь 2012 22:56

Позовна заява до Семиполківської сільської ради

Оцените материал
(1 Голосовать)

Як пояснила ріелтор ці дві ділянки фактично належать двом братам, які є держслужбовцями й отримали ці дві ділянки поряд у хорошому місці (поруч ліс та озеро) саме завдяки пільгам, які на її думку, встановлені для державних службовців. Продаж веде один господар, з яким можна домовитися про купівлі відразу двох ділянок зі скидкою.

На моє (позивача) клопотання від 21.11.2011 року (вх. № 231) про виділення земельної ділянки в 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Семиполки Броварського району Київської області відповідач надав відповідь, що такої земельної ділянки немає.

 30.11.2012 року я зі свідком Єсипенко Василем Васильовичем виявили факт отримання земельних ділянок з комунальної власності семиполківської громади з метою наступного перепродажу.

Так, у працівниці реєлторської контори АН «Ріелт-ІНВЕСТ», що знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Блока, 1 офіс 4,  http://www.rielt-invest.org.ua, з якою разом ми виїжджали на об’єкт, позивач дізнався, що в с.Семиполки за адресами: вул. Молодіжна, 59 та вул. Молодіжна, 60 продаються дві, розташовані поряд земельні ділянки, з цільовим призначенням, згідно державних актів, для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Відповідно до відомостей отриманий з державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯМ № 307334 земельну ділянку Стригуну Г.Г., та Черниш Н.А., (державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯМ № 307339) надано на підставі рішення Семиполківської сільської ради № 166-7-6 від 20.09.2011 року. Зазначені державні акти виготовлені 03 березня 2012 року.

Як пояснила ріелтор ці дві ділянки фактично належать двом братам, які є держслужбовцями й отримали ці дві ділянки поряд у хорошому місці (поруч ліс та озеро) саме завдяки пільгам, які на її думку, встановлені для державних службовців.Продаж веде один господар, з яким можна домовитися про купівлі відразу двох ділянок зі скидкою.

Все зазначене вище може підтвердити свідок х про допит якого позивач подає клопотання, додане до цього позову.

Отже, відповідач при наданні у власність зазначених земельних ділянок порушив земельне законодавство України, оскільки відповідно ч. 6 ст. 118 ЗК України та п. г ч. 1 ст. 212 ЗК України отримати безоплатно у власність земельну ділянку мають право громадяни саме з метою будівництва   і   обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд.

Тобто, іншого роду зацікавленість громадян (як-то з ціллю перепродажу) законом не передбачена, а відтак отримання земельної ділянки безоплатно у приватну власність з метою її наступного перепродажу є протиправним.

В той же час, за моєю заявою від 30.11.2011 року за № 231 про виділення земельної ділянки в 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Семиполки Броварського району Київської області отримав повідомлення, що земельної ділянки немає в наявності.

Тобто, земельні ділянки роздані відповідачем тим громадянам, які й не мали наміру використовувати їх за призначенням.

Позивач же, подаючи клопотання на отримання у власність земельної ділянки у порядку ст. 118 ЗК України мав намір при отримані земельної ділянки використовувати її за призначенням, тобто для будівництва будинку та створення домогосподарства.

Голова Василенко М.П.Таким чином, надавши земельні ділянки громадянам Черниш Н.А., та Стригун Г.Г., Семиполківська сільська рада порушила права Кізіми Ігоря Віталійовича, позивача по справі, а саме ст.ст. 118, 121 ЗК України, а також конституційне право позивача, передбачене ст. 14 Конституції України

 

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 118, 121 ЗК України, ст.ст. 18, 72, 162 КАС України

 

ПРОШУ:

 

-          визнати протиправним надання земельних ділянок у власність громадянам Черниш Надії Андріївні та Стригун Геннадію Григоровичу Семиполківською сільською радою Броварського району Київської області;

-          обов’язок доказування, у випадку заперечення проти позову, покласти на відповідача.

 

Додатки – клопотання про допит свідка, копія відповіді від 16.12.2011 року, копії державних актів (2шт.), оригінал  квитанції про сплату судового збору, примірник позовної заяви та доданих документів для відповідача та третіх осіб.

 

12.12.2012 року                                                                                 Кізіма І.В.

 

 

 

 

 

 

Броварський міськрайонний суд

Київської області

07400, м. Бровари, вул. Возз’єднання, 1

 

позивач

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

тел. 096-545-40-33, 063-539-42-13

urtechnologisАgmail.com

інші засоби зв’язку не відомі

 

 

третя особа

Черниш Надія Андріївна

07450, Київська обл. Броварський р-н,

с. Плоське, вул. Ватутіна, х

інші засоби зв’язку не відомі

 

третя особа

Стригун Геннадій Григорович

07400, м. Бровари Київської області

вул. К.Маркса, х

 

відповідач

 Семиполківська сільська рада

Броварського району

Київської області

вул. Київське шосе, 111

с. Семиполки, Броварського району

Київської обл.

07423
інші засоби зв’язку не відомі

 

Клопотання

про виклик свідка

 

Прошу викликати в якості свідка х, який працює за адресою: 07423, Київська область, Броварський район, с. Семиполки, вул. ...

Зможе підтвердити факт зустрічі з ріелтором, виїзд з нею на об’єкт та інформацію, яка нею повідомлена та викладена в позовній заяві.

 

12.12.2012 року                                                                                 Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×