Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 20 Декабрь 2012 05:01

Запит на інформацію голові Дніпровського суду м. Києва

Оцените материал
(1 Голосовать)

відповідно до ст.ст. 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», надати мені інформацію на це питання

20.11.12 року я подавав запит на інформацію (вх. № 71752) з трьома питаннями, інформування отримав лише щодо двох з них, а саме не отримав інформації на питання № 2 «На підставі яких нормативно-правових актів в приміщенні суду рекламується приватна експертна установа? А саме розміщена внутрішня реклама цієї установи».

Тому я повторно прошу, відповідно до ст.ст. 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», надати мені інформацію на це питання, а також повідомити хто надав розпорядження у приміщенні очолюваного вами суду розміщувати зазначену вище рекламу, зокрема рекламу недержавної експертної установи (свідки на підтвердження цього факту є), скільки отримано за це протиправної винагороди та до якої відповідальності притягнуті винні особи.

Одного разу я був невільним спостерігачем процедури підпису Вами листів кореспонденції, які підписувались не читаючи, а тому думаю, що саме так підписувалася Вами відповідь на мій попередній запит і внаслідок чого низькоуклінно прошу відповіді на мої звернення не лише підписувати після прочитання, але й ознайомлюватися з самим змістом звернень.

Відповідь на запит прошу надати письмово поштою на вказану вище адресу.

 

        З повагою,

 

        20.12.2012 року                                                                                             Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×